10 סיבות לחגוג יום הולדת 13 בכותל

1. אם לא עכשיו אז מתי?

אירוע בר המצווה הינו אירוע הנחגג פעם אחת בחיים. האם תוכלו לחשוב על יום הולדת נוסף שיתאים לחגיגה בכותל? סביר להניח שלא – על כן חגגו בר מצווה בכותל!

2. אירוע אינטימי ומשפחתי יותר

ישנם אירועי מצווה הנחגגים במועדונים ובמתחמי אירועים המאופיינים בקהל גדול מאד של אורחים. מנגד, אירוע בר מצווה בכותל מלכד אתכם, ההורים הנרגשים וילדכם, באירוע קטן יותר עם הקהל הקרוב אליכם ביותר וכך האירוע הינו אינטימי יותר.

3. הדרך לחבר את ילדכם למסורת

אירוע בר מצווה בכותל מקרב את ילדכם אל המסורת ומפגיש אותו עם התרבות היהודית. לעתים זו הפעם הראשונה שהילדים נחשפים אל הזיקה שבין הדת היהודית ובין העיר ירושלים, כך שמדובר על מפגש מרגש מאד.

4. עלות נוחה להפקת האירוע

מעבר לכך, אירוע שנחגג בכותל הינו זול יותר בהשוואה לאירועי מצווה אחרים הנחגגים במתחמי אירועים הגובים מאות שקלים על כל אורח באירוע שלכם. אם כן, אירוע בכותל גם משתלם לכם יותר כלכלית.

5. לא רק יום הולדת, אלא אירוע

זכרו כי יום הולדת 13 אינו עוד יום הולדת, אלא אירוע בפני עצמו: אירוע שבו הילד שלכם משאיר מאחור את הילדות וצועד בצעדים ראשונים אל עבר הבגרות. זו סיבה נוספת לכך שחגיגה בכותל הינה המתאימה ביותר והמיוחדת ביותר.

6. חושפים את ילדכם להתרגשות אמיתית

ילדכם כבר חגג אירועי מצווה אחרים עם חבריו, כך שהוא מכיר את הרוטינה המקובלת של חגיגה במועדון או במקום בילוי אחר. בעת שתחגגו את אירוע בר המצווה שלו בכותל הוא יחשף להתרגשות מסוג אחר – כזו שניתן לחוות רק אל מול חומותייה של ירושלים.

7. יש מי שמפיק ומוביל את האירוע עבורכם

כשאתם חוגגים בר מצווה בכותל אתם לא צריכים לקחת על עצמכם את ארגון האירוע, אלא יש מי שעושה זאת עבורכם. באופן זה, גם אתם לוקחים חלק מלא ופעיל באירוע של ילדכם כאורחים, ולא כמארחים.

8. האורחים חשים מחוייבים יותר לאירוע

בעת שתזמינו את האורחים אל אירוע מצווה שנערך באולם או במועדון ילדים, סביר כי הם יחושו פחות מחוייבים אל האירוע. מנגד, אירוע מצווה הנערך כאירוע בר מצווה בכותל מחייב יותר את האורחים – זאת מאחר והם רוצים לקחת חלק בהתרגשות הגדולה והם לוקחים את האירוע ברצינות.

9. ירושלים וילדכם בפעם הראשונה!

ישנם ילדים שטרם ביקרו בירושלים. גיל 13 ואירוע המצווה הם סיבות מספיק טובות בכדי לערוך את המפגש המרגש לראשונה – גם עבור הילדים הישראלים וגם עבור יהודים מהתפוצות המגיעים לירושלים בפעם הראשונה.

10. התפאורה המושלמת ביותר לאירוע שלכם

באירוע המצווה של ילדכם הנערך בירושלים אין כל צורך לדאוג לקישוט האירוע – העיר ירושלים היא התפאורה המושלמת והמתאימה ביותר לאירוע מסוג זה.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css