שבת חתן

שולחן השבת הוא המקום היחיד במהלך השבוע בו אנו עוזבים לרגע קט את ריצת היום יום ועוצרים להתעסק הדברים החשובים לנו באמת בחיים - האישה, הילדים והבית שלנו.לכל שבת יש את המשמעות המיוחדת שלה, משמעות שממש נותנת כוח לשבוע חדש.
שבת חתן היא מנהג נפוץ בו אנו בוחרים שלא להפסיק את השמחה שחגגנו באותו השבוע (חתונה / בר מצווה) אלא להמשיך אותה למקום הכי מרכזי ממנו אנו שואבים כוח - שולחן השבת.בשבת זו מתכנסים כל בני המשפחה סביב שולחן ערוך ונותנים את מלוא תשומת הלב לחוגגים הראשיים.שבתות שכאלו, שמציינים בהם שמחה, יכולות לתת כוח לחיים שלמים - כוח של זיכרון מתוק שילווה אותנו תמיד.

בשבתות חתן ישנן שני סוגים:

שבת חתן בר מצווה:

בשבת זו אנו מציינים מאורע חשוב מאוד - זוהי שבת בה פעם ראשונה בחייו מרגיש חתן בר המצווה תחושה של אחריות של גבר אמיתי, גבר שמהיום נכנס לעול מצוות, שמתחיל לקחת אחריות על מעשיו מא' עד ת'.

שבת חתן וכלה:

הבאים כזוג בברית הנישואין והולכים להקים בית בישראל. בשבת זו הזוג נכנס בפעם הראשונה בחייו (אומנם עם לא מעט בני משפחה סביב - ממש כמו בחופה) לשולחן המשפחתי האישי שלהם.
את המאורעות החשובים הללו חייבים לציין מתוך שמחה, אחדות ובעיקר משפחתיות!! על מנת לשלב את כל האלמנטים הללו וליצור בעבורכם את השבת הכי שמחה שיש, בניתי את שבת חתן ברפאל הפקות אירועים - שבת שמלווה בשירה, פיוט ובעיקר בהמון שמחה שתיתן למשפחה היקרה וכמובן לחתן בר המצווה / לחתן והכלה זיכרונות בלתי נשכחים.לאחר פגישת ייעוץ בה נבחר את אופי השבת (שבת משפחתית בבית השמחה / שבת בוילה / שבת בבית מלון) נבנה בעבורכם את השבת מא' ועד ת'.

יום שישי:

- ביום שישי, לפני כניסת השבת, יקבעו כל המשפחה להגיע אל נקודת השמחה.להגעה ישנן 2 אפשרויות: האחת - הגעה עצמית כל אחד ברכב שלו. השנייה - הגעה באמצעות אוטובוס משפחתי כולם יחדיו.לאחר התכנסות ראשונית נערך טקס הדלקת נרות שבת לכל הנשים ותפילת מנחה וערבית מלווה בשירה ופיוט.

סעודות השבת:

- במהלך הסעודות ננעים בשירה ונזמין את אנשים החשובים (הורים דודים אחים ואחיות) לכם לברך ולומר כמה מילים שמחממות את הלב.חשוב לדעת, במקרים רבים בהם אין מי שינהיג את השבת כל אחד מדבר עם האנשים שסביבו דבר שפוגע באווירת ה"ביחד" הכוללת.

עליה לתורה:

- בבוקר נתכנס כולם לתפילת שחרית שאותה ננחה מתוך שירה ושמחה תפילה ובמהלכה נעלה את חתן השמחה לתורה תוך כדי שהנשים זורקות (לא חזק מידי..) עליו סוכריות.בסיומה של השבת נערוך במיטב המסורת הבדלה בשירה ושמחה.

חשוב לדעת:

על מנת שהשבת תהיה חוויה שלא תשכח, ובעיקר לא חוויה מתישה, האומן לוקח על עצמו את תכנון השבת (כמובן בתיאום מלא עם המשפחה) מהתחלה ועד הסוף.תפילות וקריאה בתורה – על פי הנוסח המתאים לרוח המשפחה ולבית אבא במטרה אחת ויחידה - שתרגישו ממש כמו בבית.סעודות שבת - המומחיות שלנו היא - לדעת ולהרגיש את סוג הקהל מולו אנו עומדים וכך בעצם ליצור חוויה של שמחה אמיתית שהמשפחה תתחבר אליה.נשמח לתרום מהניסיון והידע שלנו למיקום השבת, לסידור השולחנות ומקומות הלינה.קיימת אפשרות להוסיף שירונים ומזכרות מיוחדות.

אנחנו ברפאל הפקת אירועים נשמח ללוות אתכם צעד אחר צעד ולתפור בעבורכם את האירוע הכי שמח שיכולתם לבקש, משלבי התכנון ועד לשלב הביצוע בין אם מדובר בהפקת בר מצווה בכותל ,או רעיונות לבת מצווה שלא תשכח.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css