פדיון בן זכר

שמירה על המסורת 

טקס פדיון בן זכר לעיתים לא מובן לציבורים שלמים בתוך עם ישראל והורים לעיתים תכופות מוצאים עצמם מצד אחד כרוצים לשמור על המסורת ומצד שני בחוסר ידיעה כיצד. אנו ב"רפאל הפקות אירועים" מבטיחים ללוות אתכם מהשלב הראשון של הסבר מפורט על מהות הטקס וסיבתו ועד לפירוט וארגון באופן מושלם של כל האמצעים הלוגיסטיים הקשורים ליום במטרה שאתם ההורים תוכלו להתרכז רק בשמחה של אותו יום ובאורחים שלכם! היום יתחיל בעלייה לאוטובוס חדיש וממוזג מנקודה שתיקבע מראש, משם יצאו המשפחה לכיוון לטרון.
בלטרון יחכה צוות צילום מקצועי מתופף לבוש לבן ואומן שתפקידו לסחוף את הקהל ולעשות שמח לאורך כל הדרך עד ירושלים עיר הקודש. בשער האשפות בירושלים ירד הקהל יחד עם ההורים המאושרים והאומן יפתח חופה לבנה ויפה, משם נתחיל תהלוכה מרגשת ולא ארוכה עם שירים ושמחה לכיוון הכניסה לכותל תוך סיפור על השער דרכו אנחנו עוברים וברכה מרגשת להורים ולילד.
לאחר הכניסה לכותל המערבי נערוך את הטקס המרגש של פדיון בן זכר בליווי האומן וכהן שיש בסמכותו לערוך את הטקס ולאחר תפילה קצרה במקום הקדוש ביותר לעם היהודי ומספר תמונות שישמרו לאורך ימים נעלה יחדיו על האוטובוס לכיוון מסעדה (ניתן לבחור ממגוון מסעדות כשרות / מהדרין) שם יחכה קלידן עם מערכת הגברה לערב שכולו שמחה.

מעוניינים ליצור קשר עם רפאל הפקות ? לחצו כאן

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css