מתנות לבר מצווה

שנת הבר מצווה ויום הבר מצווה הם אירועים מאוד מיוחדים, כמו בכל אירוע גם בבר מצווה כמובן שיש את החלק של המתנות. לכן, במאמר זה נדבר על מתנות לבר מצווה.

מתנות לבר מצווה, פרט נוסף שחושבים עליו בתכנון

כאשר מדברים על הנושא של מתנות לבר מצווה, למעשה ניתן לחלק אותו לשני סוגים של מתנות. הסוג הראשון הן למעשה מתנות אשר מקבל נער הבר מצווה והוריו מהאורחים וסוג נוסף של מתנות מדבר על מתנות קטנות ונחמדות שניתנות לאורחים באירוע כאות תודה שהגיעו לחגוג איתכם את היום המשמח. בכל קטגוריה כזו יש מספר אפשרויות יפייפיות שניתן להעניק.

מתנות לבר מצווה עבור האורחים

בעבר כשהיו חושבים על מתנות לבר מצווה עבור האורחים, לרוב זו הייתה שקית הדרז'ה עם הסוכריות הצבעוניות והשקד שמסתתר בפנים. זו הייתה המתנה המקובלת בכל אירוע מסוג זה. כיום המתנות הן יותר מקוריות ואף שימושיות עבור האורחים.

1. ספר ברכות ושירים מעוצב עם הקדשה של המשפחה

בשנים האחרונות ניתן לראות משפחות אשר מעניקות לאורחיהן ספר תפילות שבת, תהילים או זמירות לשבת. הספר מעוצב בסגנון הבר מצווה והאורחים מקבלים מתנה שימושית.

2. כיפה מעוצבת לגברים וכיסוי מעוצב לנשים

אם מדובר בבר מצווה בכותל ואנו יודעים כי האורחים שלנו אולי ילכו להתפלל בכותל ולשים פתקים, בהחלט אפשר לדאוג להם לכיפות וכיסוי שיהיו מאוד שימושיים ביום זה.

3. עציץ קטן לבית בבר מצווה באולם

עוד אפשרות מקסימה עבור החוגגים את מסיבת הבר מצווה באולם, היא עציצים קטנים של תבלינים עבור האורחים. את העציצים שמים עלשולחנות האוכל וכל אורח בסוףהערב בוחר לו את העציץ עבורו. 

מתנות לבר מצווה עבור חתן השמחה ומשפחתו

כמו כל אירוע, גם בר מצווה היא אירוע עם הוצאה גדולה עבור ההורים. רבים מאיתנו נותנים כמתנה מעטפה עם כסף. זו המתנה המקובלת ביותר כיום. מעבר למתנה זו, כיום ניתן גם לקנות מתנה עבור חתן הבר מצווה. צריך לזכור שכאשר חושבים על מתנה עבור הנער, יש לקחת בחשבון שזהו נער מתבגר שעולה למצוות ועל כן ניתן להעניק לו מתנה בוגרת. מתנה נהדרת וסנטימנטלית יכולה להיות תכשיט יפה או שעון שתמיד יהיו שימושיים עבורו ויסמלו את המאורע המשמח. 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css