מה האפשרויות לחגיגת בר מצווה לילד ?

הרגע הגדול הגיע, בו הבן או הבת מגיעים למצוות. זהו הרגע המאושר והגאה ביותר בחייו של הורה, לראות את ילדו מגיע לבגרות ועולה למצוות.
גאוותו הגדולה של ההורה מחייבת אותו לציין את הרגע באירוע מיוחד שייחרט לדורות, ומקומן של ההפקות הגדולות הוא לאו דווקא במסיבה באולם, אלא גם הטקס יכול להיות מסיבה.
הפקת בר מצווה בכותל מהווה חלק בלתי נפרד מהחגיגה הנוצצת באולם האירועים, ולמעשה זו דרך נפלאה עבור ההורה הגאה לחגוג את הטקס עצמו של הגעת הילד למצוות, ודרך מיוחדת מאוד עבור הילד או הילדה לחגוג ולהתרגש מהרגע הגדול של חייהם.

רגע מרגש:

כל ילד וכל ילדה מחכים לרגע הגדול יעלו למצוות, ויחגגו יחד עם מקורביהם את ציון הדרך החשוב בחייהם עד עתה. הציפייה והלהט לקראת טקס המיוחל הופכים אותו למשמעותי במיוחד, שכן כל חייהם חיכו לרגע בו התייחסו אליהם כפי שמתייחסים אל אנשים בוגרים, והנה מגיע הזמן בו הם מקבלים לכך גושפנקא רשמית קבל עם ועדה.
עבור הבן העולה למצוות, טקס העלייה לכותל מרגש במיוחד ודורש הכנות רבות ולא פשוטות. גם בנות מצווה רבות בוחרות לעלות לכותל וגם עבורן הרגע מרגש ביותר. הפיכת טקס לאירוע חגיגי מוסיפה על החותמת שמקבל הילד הבוגר ומשאירה עימו אות שיוותר גם לאחר האירוע החולף.

גם לבנות מגיע טקס בת מצווה:

בנות חולמות מרגע קטנותן על הרגע בו יהפכו להיות נשים, ואף במשחקים הן מרבות להתחפש לנשים בוגרות. עבור הילדה רגע ההגעה למצוות הופך כחלום הרוקם עור וגידים. 
הפקת בת מצווה בכותל היא דרך מקורית ומיוחדת מאין כמוה דווקא לבנות, להגשים את הרגע לו ייחלו כל כך הרבה זמן. אירוע חגיגי ובלתי שגרתי לבת מאפשר לכלת השמחה להטביע את חותמה האישי והבוגר.
הפקות לבת מצווה חייבות אם כך להיחגג בצורה מאוד מיוחדת, וטקס משמעותי בהחלט יאפשר להן זאת, וישים את כלות בת המצווה בעיניהן של בנות כיתתן כמי שזכו בטקס מלא במשמעות ולא רק במסיבה פשוטה. 

הלהיט הגדול:

ישנן לא מעט אפשרויות לחגוג את חגיגות בר המצווה לילד, אך הפקת בר מצווה בכותל היא אחת הדרכים המיוחדות ביותר לעשות זאת, כיוון שהיא לא בגדר של עוד מסיבה, כי אם הפקה כזו מעצימה את טקס עצמו, ובכך היא מעצימה את רגע הפיכתו של הילד לגבר.
אין ספק שלכל אורך ההפקה יזכה הן חתן השמחה והן המשפחה הגאה לחיוך שלא ירד משפתותיהם לכל אורך האירוע. הפקת בר מצווה בכותל הפכה להיות הלהיט הגדול של השנים האחרונות, מותך הבנה כי הטקס עצמו דורש את ההתייחסות הראויה לו.
רפאל הפקת אירועים מבטיחה לכל חתן בר מצווה טקס בלתי נשכח, מקורי וייחודי, בצירוף שמחה של קרנבל אמיתי, ריגושים, חיוכים ותהלוכה מרגשת שתבשר קבל עם ועדה על מעברו של הילד לשלב הבגרות.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css