מה גורם להמון משפחות לחגוג בר מצווה בכותל ?

מה מביא כל כך הרבה משפחות לעשות את הבחירה הזאת?

הסקרנות הגדולה של הילד:

הדבר החשוב והמהותי ביותר הוא הרצון של הילד החוגג. במידה רבה, אפשר לומר כי הרצון הוא בעצם סקרנות רבה שילדים מתבגרים מגלים כלפי העיר ירושלים. עיר הבירה של ישראל היא עיר שמסקרנת רבים – בכל העולם ומכל הדתות. ככל שהילדים מתבגרים, הם מתחילים להבין מהי המשמעות של עיר בירה, ובעיקר את המשמעות של העיר ירושלים בהקשר לעם היהודי. עם חגיגת בר מצווה בכותל אתם מאפשרים לילדכם לחגוג במקום המועדף עליו, ואין דבר חשוב יותר מלוקיישן האירוע.

האווירה המשפחתית והאינטימית:

לא בטוח שאתם יכולים לומר על חגיגות יום ההולדת הקודמות שחגגתם לילדכם כי הן היו באווירה משפחתית. עד גיל 12, ימי ההולדת נחגגים בעיקר עם מחשבה על הילדים המגיעים לחגוג עם ילדכם. לכן, החגיגות לרוב נערכות במועדוני ילדים או באמצעות פעילות החביבה על ילדים בדמות ליצן או קוסם. כעת, אור הזרקורים אומנם נשאר על ילדכם אך גם מתרכז בכל המשפחה כולה. המון הורים נרגשים רוצים להפוך את אירוע המצווה לאירוע בניחוח משפחתי, ואירוע בר מצווה בכותל אכן מעצים את תחושת המשפחתיות והאינטימיות ביניכם ובין יתר האורחים.

החוויה שמעבירים את האורחים:

בסופו של דבר אירוע הוא גם אתם וגם האורחים שלכם. בשונה מימי ההולדת הקודמים, כאן האורחים הם בעיקר בני המשפחה שלכם – מסבא וסבתא ועד הדודים והדודות. המשמעות היא שמדובר על המעגל הקרוב אליכם ביותר, כך שתרצו להעניק לאורחים את החוויה הטובה ביותר, המיוחדת ביותר וזו המדוברת ביותר. העיר ירושלים היא עיר שלא יודעים ממנה שובע, וככל שמבקרים בה יותר כך גם מתאהבים בה יותר. זו בדיוק הסיבה שבגללה רוצות המון משפחות לחגוג בירושלים: היא מבססת אווירה מרגשת, רוחנית ויוצאת דופן.

עלות אל מול התועלת:

המון הורים לא רוצים לדבר על זה, אך נדמה כי כולם חושבים על זה: עלות האירוע. מצד אחד, לא רוצים לאכזב את הילד ולחגוג לו חגיגה של פעם בחיים, אך מצד שני נדמה המון פעמים כי המחירים שדורשים נותני שירות שונים לא הגיוניים. ואכן, ענף האירועים לא תמיד מתחשב בכל המשפחות ובמצבן הכלכלי, כך שיוצא מצב שאירוע בר המצווה הוא במידה רבה מותרות. כשאתם חוגגים בכותל, אתם זוכים לחגיגה בעלות נוחה, בטח שיותר מזו שתוצע לכם במתחמי האירועים הגדולים. ללא כל קשר, בעת שמשווים בין העלות ובין התועלת, אתם מגלים כי אתם זוכים בחוויה לכל החיים ולא באירוע של כמה שעות.

טעם שונה וייחודי מימי ההולדת הקודמים:

אז מה גורם להמון משפחות לחגוג בכותל בירושלים? הטעם השונה שחגיגה שכזאת מזמנת! יום הולדת הוא יום שלרוב נחגג בבית שלכם או במועדון, אך אירוע בר מצווה החוגג את 13 שנותיו של ילדכם, הוא אירוע עם ערך מוסף וחיבור למסורת היפה.

מאמר זה נכתב באדיבות רפאל הפקת אירועים.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css