מדוע אירוע בכותל הינו אירוע משפחתי יותר?

כמשפחה, אתם חוגגים כמה פעמים בשנה ימי הולדת. כל יום הולדת שאתם חוגגים מאופיין בשמחה גדולה, אהבה גדולה ומשפחתיות. יחד עם זאת, ישנו יום הולדת אחד שלא מגיע פעם בשנה, אלא פעם בחיים: יום הולדת ה-13 ואירוע בר המצווה! האתגר הגדול שלכם? להחליט איך לחגוג את האירוע המיוחד והנדיר. התשובה? הפקת בר מצווה בכותל! דעו כי אירוע מצווה שנערך בכותל בירושלים, מסתמן כאירוע המשפחתי ביותר והמלכד ביותר!

ממאות אורחים לעשרות בודדות

בשנים האחרונות עלתה מגמה ניכרת בענף האירועים: האירועים הגדולים מוחלפים באירועים קטנים יותר המוכרים בשם "אירועי בוטיק". בעלי האירועים הבינו כי בעת שהם חוגגים עם המון אורחים, הם למעשה לא מצליחים להיות קרובים לאורחים הקרובים אליהם באמת ועליהם לחלק עצמם בין כל האורחים. בעת שאתם חוגגים את אירוע המצווה בכותל, אתם למעשה הופכים את האירוע שלכם מאירוע של מאות אורחים לאירוע עם עשרות בודדות של אורחים. הרכב האורחים? בעיקר בני המשפחה הקרובים אליכם שאיתם אתם צוברים זיכרונות לכל החיים.

חוויה רוחנית ומרגשת המשותפת לכולכם

הפקת בר מצווה בכותל הינה הפקה השונה מכל אירוע מצווה אחר! כידוע, אירועי מצווה לרוב נערכים במתחמי אירועים גדולים או במועדוני ילדים. כשאתם מחליטים לחגוג בכותל בירושלים, אתם למעשה מגדירים את אירוע המצווה מראש כאירוע רוחני יותר, מלכד יותר ומרגש יותר. חוויה מיוחדת ומעצימה היא למעשה דרך הגיבוש האידיאלית ביותר! באירוע שכזה כאמור נוכחים בני המשפחה והחברים הקרובים ביותר, ובעת שכולם חולקים חוויה כל כך מיוחדת, נוצר רגע מרגש שכולכם עדים לו.

האטרקציות בצד, הילד שלכם במרכז

המון הורים רוצים לחגוג את אירוע המצווה של ילדם באווירה משפחתית. מה שקורה המון פעמים הוא שהמון הורים הולכים על חגיגות גדולות מאד הכוללות אטרקציות, נותני שירות רבים ותפאורה גדולה שהילד נבלע בה. באירועים שכאלו, הדגש הוא על כל המסביב ופחות על הילד הנרגש. הפקת בר מצווה בכותל מנגד שמה את הילד במרכז, וכל השמחה והחגיגה הגדולה מתרכזות אך ורק בו. התפאורה באירוע שכזה? העיר ירושלים בעצמה!

הרגעים מהאירוע הופכים לזיכרונות משותפים לכל החיים

האם יש סיפוק גדול יותר מאשר להיזכר ברגעים שצברתם כמשפחה בעבר? עד היום אתם מתבוננים באלבומים מאירוע הברית ומימי ההולדת הקודמים וחיוך עולה על הפנים. דומה הדבר עם אירוע בר המצווה הנערך בכותל: הרגעים שאתם יוצרים באירוע המצווה הופכים לזיכרונות מתוקים שתוכלו להתרפק עליהם בעתיד ולהסתכל עליהם בחיוך! אירוע מצווה בירושלים אינו אירוע חד פעמי של כמה שעות, אלא שמדובר על אירוע לכל החיים! הפקת בר מצווה בכותל הופכת את האירוע המרגש שלכם למשפחתי יותר, אינטימי יותר ואישי יותר – אירוע שבו הילד היקר לכם משאיר את הילדות מאחור וצועד אל עולם הבוגרים.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css