לחגיגת בר מצווה בבית יש יותר מדי חסרונות

ישנו טרנד חזק בשנים האחרונות, בו משפחות רבות חוגגות את אירוע המצווה בבית. כפי שחגיגה שכזו יכולה להיות סיפור הצלחה, היא גם יכולה להיות מסע מתיש, מורכב ומאוד מעייף. ההמלצה אליכם? אל תהפכו את הבית שלכם למתחם אירועים.

היתרון היחיד: חגיגה באווירה אינטימית

אולי כדאי להתחיל ביתרון היחסי שיש לאירועי מצווה בבית הפרטי שלכם. כל עוד יש לכם מרפסת גדולה או חצר עצומה, הרי שתוכלו לארח את מיטב היקרים לכם ביום המרגש של ילדכם. היתרון הוא כמובן באפשרות לחגוג אירוע אינטימי וסולידי במרחב המוכר והביתי יותר. עם זאת, אלו מכם שרוצים לחגוג באווירה אינטימית יכולים לחגוג גם בר מצווה בכותל.

החגיגות בכותל הפכו בשנים האחרונות למועדפות ביותר על המון משפחות, כאשר ההתרגשות של הילדים שעולים לתורה הינה יוצאת דופן!

באמת תרצו לעבוד קשה לקראת האירוע?

חגיגת אירוע בר מצווה בבית לא מזמנת לכם חיים קלים! בכדי לארגן אירוע בסדר גודל שכזה, אתם צריכים לעבוד, ולא מעט. הפקה ביתית מצריכה מכם למצוא נותני שירות, לקבוע איתם פגישות, להתמקח על מחירים ולחתום חוזים, לדאוג לתקשר ביניהם לטובת סנכרון מוצלח באירוע וכיוצא בזה. האם באמת תהיו מוכנים להיכנס לנעליים של מפיקי אירועים לקראת בר המצווה של ילדכם?

כהוריו של הילד הנרגש, עדיף תמיד שתעבירו את השרביט לחברת הפקות מיומנת ומנוסה שתדאג לכם לכל הנדרש. אתם? תהנו מהדרך החד הפעמית הצפויה לכם עם ילדכם הנרגש.

האורחים מגיעים ואתם לא מצליחים לארח אותם

העבודה הקשה שלכם תורגש היטב בכל שלבי ההפקה של האירוע שיכולים לארוך גם כמה חודשים, אך בעיקר באירוע עצמו. כשיגיעו האורחים שלכם, תדאגו כי כל נותני השירות הגיעו, כי הכל מתפקד כשורה וכי לאיש לא חסר דבר. זאת במקום לארח את האורחים שלכם בחיבוק, נשיקה וחיוכים למצלמה. אל תפלו לפח של אירוע בכותלי הבית – באירוע שכזה ממש לא תרגישו בבית!

בר מצווה בבית: טעם שגרתי למדי

ומעבר לכך, דווקא מאחר ומדובר על החלל המוכר לכם ביותר, לא בטוח כלל שתחושו בהתרגשות הגדולה. אירוע בר מצווה הוא אירוע בעל משמעות מיוחדת, כאשר ראוי מאד לעטוף אותו באווירה מיוחדת – כמו בירושלים. הטעם בבית שגרתי ומוכר, וכך הוא מפחית מעוצמות ההתרגשות, החוויה וההנאה.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css