לחגוג בר המצווה מקורית

אם אתם משפחה מגוונת ומיוחדת שרוצה לחגוג את האירוע המיוחד שלכם ומחפשים רעיונות לבר מצווה בלוקיישין מיוחד וחדש (או אם כבר האח או האחות הבכורים עשו בר מצווה / בת מצווה בכותל ולא בא לכם לחזור על אותו הקונספט) הגעתם למקום הנכון!!

 

בר / בת מצווה בקיסריה או רעיונות לבר מצווה זה בדיוק היום בעבורכם!

בבוקר האירוע נתכנס כל המשפחה בלוקיישן בו קיימת חניה מרווחת לכל בני המשפחה ומשם נעלה על אוטובוס חדיש ומאובזר לכיוון קיסריה.
בנקודת האיסוף תפגוש המשפחה את צוות רפאל הפקת אירועים הכולל:

•    אומן שהוא חזן ופייטן שמרגע זה ואילך ירקיד, יוביל וישמח את הקהל לאורך כל הדרך.

•    זוג מתופפים לבושי לבן עם תופי ג'מבה ושופרות .

•    צוות צילום מקצועי (צלם אחד או שניים) על פי בחירת המשפחה.

מנקודת האיסוף ועד לקיסריה המרהיבה ביופייה נערוך באוטובוס שמח כשבמרכז יעמוד חתן בר המצווה / כלת בת המצווה ובני המשפחה תוך פרגון מתמיד של הצוות.
בהגיענו לקיסריה נערוך ארוחת בוקר בתוך מתחם הגן הלאומי בבית קפה משובח ומפואר המציע מספר מנות לבחירה כאשר מיד לאחריה נצא לתהלוכה מרגשת בתוך הגן הלאומי מלווה בחופה, מתופפים, שירים וריקודים.
במהלך התהלוכה נעצור פעמיים על מנת לחבר את ההיסטוריה של עם ישראל, את קיסריה ואת המאורע המרגש של חתן בר המצווה / כלת בת המצווה ליום המיוחד שלנו.
בסיומה של התהלוכה נערוך ברכה מיוחדת לחתן בר המצווה / כלת בת המצווה בתוך האמפי הלאומי של קיסריה בליווי המתופפים והשופרות.
בסיומה של התהלוכה המרגשת נצא לכיוון בית הכנסת המרכזי של קיסריה על מנת לערוך את טקס העלייה לתורה והנחת התפילין של חתן בר המצווה בליווי המשפחה והקרובים.

 

רעיונות לבת מצווה:

לבנות המצווה נערוך טקס מרגש בו האם והבת נושאות תפילה למול ארון הקודש בבית הכנסת והאב מברך את ביתו בברכה מיוחדת לבת המצווה.
בסיומו של הטקס המרגש בבית הכנסת המרכזי – נצא למסעדה בשרית ממגוון מסעדות בחרבי קיסריה, נתניה ועוד..
ברפאל הפקות אירועים אנחנו תמיד מחפשים ותרים אחר רעיונות לבת מצווה שלא נעשו ומקומות מרגשים להעלות בהם לתורה את חתן הבר מצווה אצלנו רק השמיים הם הגבול!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: lior.refael@gmail.com

אליעזר הופיין 56 חולון