לבחור את הטוב ביותר בהפקת בר המצווה

ברפאל הפקת אירועים שמנו לעצמנו משימה להציע לציבור הדתי בישראל הפקת אירועים בסטנדרט המתאים, עם מזון משובח ותוכנית אמנותית עשירה ומגוונת. אבל מה שמבדל אותנו מאחרים היא העובדה שאנחנו מייחסים חשיבות רבה גם לתוכן היהודי. לכן, פיתחנו התמחות מיוחדת באירועים שמאפיינים דווקא את הציבור הדתי בישראל, כמו למשל בר מצווה בכותל.
במרבית הבתים שומרי המסורת מציינים וחוגגים את האירוע הזה. אבל הוא בדרך כלל נבלע בהכנות לחגיגה הגדולה. אנחנו מציעים לתת לשבת הזו התייחסות כוללת, שגם מפחיתה את הלחץ מהמשפחה ומאפשרת לכל בני הבית לחוות את שבת חתן בר המצווה ולהתמסר לאירוע בלב שלם וללא דאגות.
מבחינתנו מדובר בעבודה שהיא גם שליחות.

שבת חתן בר מצווה בנוסח רפאל:

אנחנו מתייחסים אל שבת חתן בר המצווה כאל חלק ממכלול. המטרה שלנו היא להפוך את השבת הזו למשהו מיוחד שחתן השמחה וכל מי שישתתף בשמחתו ינצור בזיכרונו למשך שנים. שבת שכולה תוכן יהודי ושמחה משפחתית אמיתית.
הרעיון הוא לקחת אחריות מלאה על האירוע ולפנות אתכם להתמקד במה שבאמת חשוב - שמחה וליווי חתן הבר מצווה ברגעים הראשונים שלו כיהודי בוגר הרשאי לשאת בעול המצוות.
אנחנו נתכנן את האירוע בשיתוף מלא עם חתן השמחה, ננסה לקלוע לטעמו ולספק את כל מאווייו. כניסתו לאולם המלווים תלווה בשירה ופיוט. אנחנו נהיה שם ונדאג שכל סעודה תהיה טעימה כהלכתה, אנחנו נהיה איתכם כשהוא יעלה לתורה ונדאג לאירוח בטוב טעם ועל פי תורת ישראל.

אנחנו דואגים להכל

קל להיסחף אחר הקצב של העולם המודרני ולצלול לתוך מערבולת ששואבת מכם את השמחה האותנטית שהיא המהות האמיתית בציון שבת חתן בר מצווה. זו אינה גזירת גורל. האירועים שלנו הוכיחו שאפשר אחרת. היום עומדת בפניכם האפשרות להשתחרר מהלחץ והעבודה הקשה הכרוכה בארגון שבת כזו, ואתם יכולים לעשות זאת מתוך ביטחון ואמונה מלאה כי אתם מפקידים את שבת חתן בר המצווה בידיים מסורות שזו תורתם ואמנותם. לכם, נותר רק להתרווח ברוגע ולשמוח בלב מלא ושלם ביום המרגש הזה.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css