כיצד לארגן אירוע בר מצווה בכותל

אחד מהאירועים המשמחים ביותר לכל משפחה יהודית היא הגעתם של בנינו לגיל מצווה. כיום הילדים אינם מסתפקים רק בעלייה לתורה בבית הכנסת וכי מצפים מאתנו לארגן עבורם אירוע של ממש. מאז ומתמיד חגיגת בר מצווה בכותל הייתה למצווה גדולה ומקובלת, גם עבור אנשים אשר אינם תושבי העיר. האירוע עצמו צריך להיות חוויה בלתי נשכחת עבור הילדים אשר ביום זה הופכים לגברים, תואם את העדפותיהם ורצונותיהם ובגדר האפשרות הכלכלית.

ארגון בר מצווה בכותל:

ארגון בר מצווה הוא הליך מורכב ויש לדאוג לפרטים רבים, החל מהזמנת האורחים, תפריט הקייטרינג, בחירת אולם האירועים או מקום האירוע, בחירת התקליטן, תכנית אומנותית, צלם ועוד. ארגון האירוע בירושלים מצריך אף יותר ידע והכרת העיר, אולמות האירועים, מסעדות, הדרכים, בתי הכנסת והמקומות הדרושים להפקת אירוע מופלא ובלתי נשכח.
אם אתם מארגנים בעצמכם את האירוע יהיה עליכם להצטייד בקלסר ובו תוכל לתייק את כל הצעות המחיר שתקבלו, לכתוב את רשימת המקומות האפשריים, הטלפונים, התשובות שקיבלתם בטלפון, הפגישות הבאות שלכם ועוד. אם אתם מעוניינים לחסוך את כאב הראש והזמן הנדרש שבארגון האירוע, הרי שתוכלו לשכור את שירותיה של חברת לארגון אירועים שתבצע את העבודה עבורכם.

רפאל הפקות אירועים:

רפאל הפקת אירועים הוקמה בשנת 2009. החברה שמה לעצמה מטרה לארגן ולנהל כל אירוע בצורה המוקפדת, האחראית, המקצועית והאכפתית ביותר. החברה ואנשי הצוות בעלי ניסיון עשיר ומגוון בתחום הפקה וארגון אירועים שונים. המוטו של החברה הוא דאגה לשלמות בפרטים הקטנים. החברה מתמחה בהפקת אירוע בר מצווה בכותל ובר מצווה בעיר ירושלים.

בר מצווה בכותל:

החברה תדאג להפקת אירוע בר מצווה בכותל תוך הקפדה על כל פרט ופרט. נתחיל בהתכנסות בבוקר היום המיוחד ונסע יחדיו באוטובוס חדיש וממוזג לארוחת בוקר מפנקת. שם תוכלו להתחיל בתיעוד האירוע על ידי צוות צילום מקצועי וצוות מתופפים שידע לעשות שמח. נמשיך משם לשער ציון ומשם נתחיל תהלוכה משמחת ומסורתית עם טקס ברכות לחתן בר המצווה בליווי שופרות.
משם נמשיך לטקסט הפרחת בלונים, טקס העלייה לתורה והנחת התפילין בכותל. לפרטים נוספים אודות סדר היום המרגש וארגון בר מצווה בירושלים אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון בכל עת.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css