ירושלים של זהב ושל אירוע בר מצווה

אירוע מצווה בירושלים מגבש אתכם כמשפחה, מעניק לכם רגעים יפים ואפילו מקרב את ילדכם אל המסורת הנפלאה:

1. תפאורה מרהיבה באירוע המרגש ביותר:

המון יהודים טסים שעות ליעדים בחו"ל רק כדי לראות מגדל מפורסם, חומה עתיקה או אתר תיירותי מיוחד. כישראלים, אתם יכולים ליהנות באירוע המצווה של ילדכם מהתפאורה המרגשת ביותר וזו המתאימה ביותר לאירוע! בעוד ישנם ההורים המאמינים כי תפאורה מודרנית הינה זו המתאימה ביותר לאירוע המצווה, ישנם ההורים המבינים כי זהו האירוע המתאים ביותר להציג בפני הילד הנרגש את הקשר לעיר ירושלים. הנוף של ירושלים הופך להיות תפאורת האירוע – עם הנופים, החומות והעתיקות המרגשות.

2. ירושלים מעודדת אירוע משפחתי ואינטימי:

שגרת החיים לא תמיד מאפשרת לכם לבלות את הזמן המשפחתי כפי שהייתם רוצים. ההזדמנות שלכם לחגוג וליהנות יחד כמשפחה היא אירוע המצווה של ילדכם. כל אירוע פרטי שאתם חוגגים נחגג לרוב עם קהל של מאות מוזמנים. הפעם, תוכלו לחגוג את האירוע בקו מרגש יותר ואינטימי יותר – אתם ובני המשפחה הקרובים ביותר. כך, יוצקים לאירוע משמעות גדולה יותר, מרגישים קרובים יותר ומתרגשים יחד מאותו אירוע חד פעמי בחייו של הילד.

3. לעתים, זוהי הפעם הראשונה של הילד החוגג בעיר:

הילדים החילוניים לא תמיד מבקרים בירושלים עם בני משפחתם. למרות שמדובר על עיר הבירה של ישראל, ישנם המון ילדים שזוכים להגיע אליה לראשונה בגיל המצווה. אין עוד אירוע מתאים יותר ליצור בו מפגש מרגש ומשמעותי כזה כמו אירוע המצווה. ימי ההולדת האחרים נחגגו בחגיגה מהנה אך לא כל כך ערכית וחינוכית – הפעם, אתם חוגגים עם משמעות עמוקה וסימבולית.

4. עלות נוחה יותר מאשר חגיגה באולם:

בכל בר מצווה בכותל צריך טלית, חליפה מהודרת ודרשה שתרגש את כל האורחים, אך גם צריך עלות נוחה לאירוע. המון הורים המתעניינים לגבי מתחמי אירועים מגלים כי העלות שדורשים במתחמים אלו הינה גבוהה. לא כל ההורים יכולים להרשות לעצמם לשלם מאות אלפי שקלים על אירוע חד פעמי. חגיגה בכותל בירושלים הינה חגיגה בעלות נוחה, תוך שמדובר על אירוע אותנטי, מיוחד וכזה שיוצר הילה חגיגית מאד סביב ילדכם. אין כל סיבה שאירוע מרגש במשפחה יגרום לכם ללחץ רק בעקבות הוצאות גדולות.

5. הילד שלכם מתקרב למסורת היהודית:

המון הורים בטוחים כי בגיל 13 קשה מאד להחדיר בילד ערכים וללמד אותו על מסורת. עם זאת, לקראת העלייה לתורה ילדים משקיעים את זמנם בלימוד תורה ומתעניינים לגבי המשמעות שעומדת מאחורי הספרים, הסיפורים והקשר היהודי לעיר ירושלים. כך, עם הנחת התפילין שלעתים מצטיירת כאקט חד פעמי, נולדת לה מסורת נפלאה: הילדים רוצים להמשיך ולהניח תפילין. כל ילד יהודי צריך תפילין מהודרות להנחה בכל יום, והאירוע בירושלים במידה רבה תורם לחיזוק הקשר בין הילד ובין המסורת.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css