יום הולדת 13 - חגיגה יוצאת דופן

גיל 13 הוא גיל מיוחד עבור ילד. זוהי ההזדמנות הראשונה בה הוא מפסיק להיות ילד קטן, ומקבל הכרה ממשפחתו ומחבריו כבוגר! למרות שמדובר בתאריך מסוים (וביום מסוים של אירוע), השינוי אינו כפוף לתאריך, והוא קורה בהדרגה עבור המשפחה, ובמיוחד עבור חתן בר המצווה. 
על מנת להתכונן לטקס המרגש, מתחילים בנים רבים את ההכנות מראש – החל בפגישות עם רב ולימוד ושינון הטקסט הנלמד, במהלך השיעורים האלה יקבל חתן בר המצווה המיועד הסברים על הטקס, והבנה עמוקה יותר של התהליך. יש המון רעיונות לבר מצווה, כמובן שהכל תלוי בטעמו האישי של הילד.

רעיונות לבר מצווה – מה מתאים למי?

יש מגוון רחב של הצעות ושל רעיונות לבר מצווה, והבחירה ביניהם אינה קלה! כדי למקד את החיפוש, כדאי להתחשב בכמה גורמים עיקריים – מי קהל היעד שלכם? האם זוהי חגיגה משפחתית בבית הכנסת, או מסיבה גדולה עבור חברי הילד? מהו התקציב? האם אתם מעדיפים לציין את הטקס באווירה מסורתית, או שאולי אתם מעדיפים לקחת את חתן בר המצווה לחווייה יוצאת דופן לציון יום הולדתו? רעיונות שונים לדוגמא:
• חגיגה בשיתוף החברים במקום מיוחד כמו פארק מים, או משחק אקסטרים. זהו אירוע שעלותו יכולה להגיע לסכומים גבוהים, אך הוא מהנה עבור חתן בר המצווה החוגג, ועבור חבריו.
• טיול משפחתי לחו"ל לציון המאורע – חופשות לחו"ל הפכו להיות נפוצות יותר כיום מבעבר, אך עדיין יש בהן חווייה מהנה במיוחד! גם כאן העלות עלולה להיות גבוהה, אך יוותר רושם עז על הילד.
• ציון טקס בר מצווה בכותל בירושלים באווירה חגיגית במיוחד. זהו אירוע בו שותפים חבריו וקרובי משפחתו של חתן בר המצווה, המגיעים יחד אל הכותל וזוכים לשמוע את טקס העלייה לתורה בצורה יוצאת דופן! אפשרות זו היא מיוחדת כיוון שהיא מאגדת את הטקס הדתי יחד עם מפגש חברתי חגיגי.
בעת בחירת רעיונות לבר מצווה, כדאי לקבל ייעוץ והכוונה מאנשי מקצוע בתחום, שיוכלו לסייע לכם בארגון ובתכנון האירוע. רפאל אירועים היא חברה המתמחה בחגיגת אירועים באווירת קדושה בכותל. מתכננים אירוע מרגש בשיתוף חברים ומשפחה? פנו כבר היום לקבלת פרטים!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css