טקס התבגרות יהודי

הילדים של היום דורשים מאיתנו ההורים הפקות מקוריות ויוצאות דופן בימי ההולדת שלהם, ואנחנו לא חוסכים ומביאים את מיטב ההפקות לכל יום הולדת שהילד חוגג. חגיגת בר מצווה היא כבר משהו אחר, הדורש הפקה מיוחדת הרבה יותר. הפקת בר מצווה בכותל המערבי, הוא אירוע בר מצווה מיוחד במינו, מרגש מאין כמוהו. עלייה לתורה במקום הכי מיוחד לעם היהודי, היא בגדר מתנה בפני עצמה.

על טקסי התבגרות

לבר מצווה יש משמעות גדולה ביותר עבור מי שחוגג אותה, ועבור המשפחה הגאה. בתרבויות רבות, מערביות או מזרחיות, מודרניות או עתיקות ואפילו פרימיטיביות, חוגגים טקסי התבגרות, שמשמעותם מעבר מגיל הילדות לגיל הבגרות, לגיל לקיחת האחריות. בכל תרבות הגיל משתנה, ביהדות חוגגים את טקס ההתבגרות בגיל 13. יש משהו בטקס הזה שבאמת גורם לילד לנהוג אחרת מרגע שהוא עבר אותו, וככל שהטקס יעבור בצורה יותר סמלית, כך המשמעות שהוא יתפוס עבור הילד המתבגר תהא גדולה הרבה יותר.

בר מצווה במקום של קדושה

הפקת בר מצווה בכותל המערבי, המקום הכי חשוב לעם היהודי, מגבירה עבור הילד את המשמעות העמוקה הקיימת בטקס הזה. כאן, בעומקי המסורת היהודית ובשורשי הדת שלנו, הילד מתחבר לתורה אליה הוא עולה, במקום של קדושה, בשריד האחרון שנשאר לבית מקדשו של האל האחד שלנו. אין מקום יותר סמלי, יותר עמוק ויותר בעל משמעות מאשר הכותל כדי לקיים את טקס ההתבגרות. ככל שהטקס עצמו יהיה מיוחד יותר, כך העוצמות יהיו גבוהות יותר, והמיוחדות שבעניין תלויה בכם ההורים, ובבחירה שתבצעו לעצם הצורה שבה יחגג הטקס.

הפקת בר מצווה בכותל

אז אפשר לבחור בדרך הסטנדרטית, לעלות לתורה בבית כנסת בבוקר השבת, להזמין רק את המקורבים ביותר, לשכור אולם, קייטרינג ודי ג'יי ולחגוג בר מצווה. אך בפועל, תהא זו יותר מסיבה מאשר טקס התבגרות. האופציה האחרת היא לשכור את שירותי רפאל הפקת אירועים בכותל, שידאג לחגיגות בר מצווה מיוחדות ולהפקת היום כולו. הפקת בר מצווה בכותל תתחיל בטיול משפחתי בלטרון ובעיר העתיקה בירושלים, קטעי אומנות מבדרים, ארוחת בוקר מפנקת, תהלוכה מסורתית ותסתיים בעלייה לתורה בכותל, בצמוד לעזרת הנשים, כך שהאמא הגאה תוכל להינות מהמחזה.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css