טיפים להפקת בר מצווה בכותל המערבי

הילד/ה שלנו גדלו והגיעו למצוות אך אם לומר את האמת קצנו בכל אירועי הערב הבנאליים, אך בכל זאת אנחנו  שואלים את עצמנו איך לציין את יום בר המצווה או את בת המצווה באירוע שלא ישכח לעולם? כנראה שהגעתם למקום הנכון!
רפאל הפקת אירועים תפיק לכם יום גדוש בשמחה יחד עם כל המשפחה! שמטרתו היא אחת לסחוף את כל הקהל שלכם בשמחה תוך השמת הילד במרכז הבמה.

הכיף מתחיל כאן:

היום יתחיל בבוקר האירוע בו כל המשפחה תתכנס במקום שיוגדר מראש שם כל אחד יחנה את רכבו ויעלה על אוטובוס ממוזג וחדיש יחד עם כל המשפחה והחברים. משם תגיעו ללטרון שם כבר תחכה לכם ארוחת בוקר ערוכה ומסודרת תוך כדי שיקבלו את פניכם צוות צילום שיתעד מרגע זה את היום לכל אורכו, צוות מתופפים לבושי לבן עם תופי ג'מבה ואומן שהוא חזן פייטן המכיר את ירושלים והעיר העתיקה, שכל מטרתו היא לסחוף את הקהל לאורך כל היום תוך פרגון מתמיד לחתן המצווה או כלת בת המצווה ולמשפחה.
במהלך ארוחת הבוקר יכיר הצוות את המשפחה כאשר מיד בסיומה יעלו המשפחה יחד עם הצוות על האוטובוס שם יתחולל "קרנבל" הכולל שירים, קטעי הדרכה קצרים וקישורם ליום המלווים ע"י האומן והמתופף ומתועדים ע"י צוות הצילום

הגעת חתן הבר מצווה לכותל:

לאחר ארוחת הבוקר תגיע המשפחה לשער ציון בירושלים, שם יחכה להם מתופף נוסף גם הוא לבוש לבן וכולם יחדיו יתחילו תהלוכה דרך העיר העתיקה והרובע היהודי עד לכותל המערבי שם יפגשו אותם תיירים, חיילים וכל עמך בית ישראל שיצטרפו לשמח. 
בסיום התהלוכה יגיעו המשפחה יחד עם הצוות למפתן הכותל המערבי שם יערכו כולם טקס מרגש של הפרחת בלוני הליום בצבע כחול לבן למען חיילי צבא ההגנה לישראל ומשם יעברו לרחבת הכותל לטקס העלייה לתורה והנחת תפילין המרגש בליווי האומן בשירה ושמחה.
לאחר היציאה מרחבת הכותל (דרך שער האשפות) תסע המשפחה לארוחת צהריים במסעדה בשרית ממגוון מסעדות המוצעות ברחבי העיר ירושלים ומחוצה לה.

רוצים לברר פרטים נוסיפם על חגיגת בר מצווה בכותל ? הקליקו כאן

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css