טיול בר מצווה בכותל

כל יום הולדת הוא יום שמח ומרגש, יום של מחשבה על העבר, וטוויית חלומות וציפיות לשנים הבאות לטובה ולברכה. אך אין דומה כל יום הולדת שהוא ליום הולדת של גיל שלוש עשרה – בר מצווה! בשנה זו חוגג הנער את יום ההולדת שלו בצורה משמעותית יותר ומורגשת יותר. כיוון שיום זה מציין את המעבר של הנער מגיל הילדות לגיל הנערות. כאן חלה נקודת המפנה בו הילד מקבל על עצמו עול מצוות ואחריות על מעשיו. מעתה הוא כבר לא ילד חסר עול שיכול להשתובב ללא הרף... כעת הוא מתקרב לעולם המבוגרים ועושה את צעדיו כנער מתבגר לכל דבר. טיול עם הפקת בר מצווה בכותל יכול להתאים במיוחד.

 

לחגוג את היום הזה– טיול בר מצווה בכותל

ומשכך מתאים ביותר לחגוג את היום הגדול הזה בצורה משמעותית ורשמית, כזו שתיחרט על ליבו של העלם ולא תישכח ממנו לאורך זמן. אירוע מוצלח הוא כזה שמתאים לאופיו של הנער ולסגנון המשפחה. קיימות אפשרויות שונות לציין את היום ולחגוג אותו. אחת האפשרויות המוצלחות והטובות ביותר זו אפשרות של טיולי בר מצווה בירושלים. כי עם כל היופי של ארצות תבל, ועל אף הריגושים שאטרקציות בנקודות שונות על פני הגלובוס עשויות להעניק לנו, בסופו של דבר עבור כל יהודי המקום הנבחר שתופס לו פינה חמה בלב זה הכותל המערבי. לפיכך אין מתאים יותר מלחגוג את היום הגדול של בנכם ולצאת ליום של טיול בר מצווה בכותל. יום כזה הוא יום חווייתי ונפלא, בו יציין הנער את יום ההולדת השלוש עשרה שלו כפי שמתאים לנער יהודי.

 

ארוחה, אווירה וכל מה שצריך

בשביל שהאירוע אכן יהיה מושלם, ניתן לערוך אותו במגוון אופנים. שילוב של ארוחה חגיגית לפי בחירת המשפחה, שילוב של אומנים שונים שיעשו שמח, בלונים, מתופפים... וכל מה שעשוי לרומם את האווירה של טיול הבר מצווה לירושלים, ולעשות אותה לעליזה ולשמחה. שילוב של האלמנטים הללו לצד היות האירוע נחגג במקום מקודש, בעל הווי ייחודי וניחוח יהודי אותנטי וקסום, ישלימו את האירוע ויעשו אותו למשהו בלתי נשכח עבור הנער ועבור המשפחה כולה.

 

בואו לעשות את זה הכי טוב שאפשר

בשביל להיות בטוחים שאתם מפיקים בר מצווה בכותל בצורה הטובה והמושלמת ביותר, אתם מוזמנים לערוך את האירוע בעזרת רפאל הפקת אירועים. הניסיון, המיומנות וההתמצאות בתחום הפקת אירועים יעשו עבורכם את האירוע למושלם!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: lior.refael@gmail.com

אליעזר הופיין 56 חולון