טיול בר מצווה כותל

רגע קסום של אהבה

בר המצווה מהווה אירוע יהודי סימבולי המסמל יותר מכל את המעבר מילדות לבגרות. אחת מהאפשרויות הסטנדרטיות היא לקיים את האירוע באולם, יחד עם המשפחה והחברים, אך פעמים רבות מתעוררות ההתלבטויות העיקשות שאינן מרפות, ועולה הרצון לערוך אירוע חוויתי, יוצא דופן ובלתי נשכח.

מעוניינים בהפקת אירוע בר מצווה בכותל ? לחצו כאן

ישנם כיום מגוון גימיקים מוזרים לאירועי בר המצווה, החל מסדנת ברייקדאנס לאורחים באמצע הרחבה באולם, דרך מופע פעלולים עם פעלולנים על קביים וכלה בשיט תענוגות עם קריוקי על יכטה, או לחלופין לקיים את הטקס על כל ערכיו, שורשיותו והמשמעות הטמונה בו, כמו לדוגמה: טיול בר מצווה בכותל. מדובר במנהג מסורתי ברוח התקופה ששררה כאן פעם, בניחוח עתיק המחזיר עטרה ליושנה.

לאפשר להורים ליהנות ביחד עם חתן השמחה בדרך המרגשת והסוחפת ביותר

מבית חברת רפאל הפקות אירועים, המתמחה בהפקת אירועי ברבת מצווה, שבתות חתן ואירועים משפחתיים נוספים, מסבירים שאין כמו טיול בר מצווה בכותל שמהול בארומה עתיקה וניחוח של מסורת ומשמעות בכדי ליצור אירוע מיוחד ובלתי רגיל, ובפרט אם הוא אוצר בתוכו מרכיבים ייחודיים ההופכים את האירוע למשהו עם תכלית, טעם וערך ממשי.

מבית רפאל הפקות אירועים מציינים שלצורך זה מומלץ להסתייע בחברה המתמחה בהפקות אירועים משפחתיים חווייתיים, על מנת לאפשר להורים ליהנות ביחד עם חתן השמחה בדרך המרגשת והסוחפת ביותר, מתוך ידיעה שיש מי שדואג במהלך כל האירוע ונוטל אחריות מוחלטת על כל הפרטים הטכניים והלוגיסטיים, החל מתחילתו של הטיול מרטיט הלב בכותל ועד לסופו.

טיול בר מצווה במתכונת ייחודית שטרם זכיתם לראות!

טיול בר מצווה בכותל מבית רפאל הפקות הנו במתכונת ייחודית שטרם זכיתם לראות! תחילתו של הטיול הוא ממקום ההתכנסות של המשפחה והאורחים, שם ממתין לחוגגים נהג אוטובוס חייכני אשר אוסף ומסיע אותם הישר לארוחת בוקר מפנקת בלטרון. שם ממתינה לחוגגים הפתעה נוספת: צוות צילום המקבל את פניהם של החוגגים ודואג לתיעוד האירוע המרגש.

צוות של מתופפים וחזן המשמש גם כפייטן מלווים את המשפחה והאורחים לכל אורך האירוע במטרה "לעשות שמח" בכל רגע ורגע בליווי שירים ומחולות. בסיום הנסיעה בשער ציון, ממתין לבאי האירוע מתופף נוסף המחלק לחוגגים בלוני הליום בגווני כחול-לבן, ומתקיימת תהלוכה מרגשת שמטרתה ללוות את חתן השמחה אל אחד מן האירועים המשמעותיים והסמליים ביותר בחייו. התהלוכה מלווה הפרחת בלונים, סיפור מיוחד עם מוסר השכל על העיר בכותל ותקיעה בשופר, כשבסיומה עולה הנער לתורה ומניח תפילין.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css