חליפה לבר המצווה – 5 טיפים לבחירה מושלמת!

הילד הקטן שלכם הפך לגבר קטן, ולקראת יום ההולדת ה-13 אתם עתידים לחדש אותו בחליפה ההולמת את האירוע. לפני שאתם יוצאים לדרך, קחו גם אתם 5 טיפים שיסייעו לכם לבחור את החליפה המושלמת עבורו!

1.צאו מנקודת הנחה: הילד שלכם בוחר

אולי הטיפ הראשון הוא בעיקר אליכם ההורים: למרות שאתם בעלי ניסיון רב יותר ויודעים בדיוק מה מתאים לילד שלכם, עדיין כדאי לתת לו את חופש הבחירה. בגיל 13 הילדים כבר יודעים היטב להביע את רצונם, תוך שהם מאד דעתניים ומתעקשים להתבצר בעמדתם. הילד שלכם בחר לעצמו חליפה לאירוע בר מצווה בכותל? כל עוד החליפה הולמת את האירוע, זרמו איתו על בחירתו.

2.מראש, העדיפו שלא לקנות באינטרנט

המון אמהות אוהבות לרכוש לילדים בגדים באינטרנט. מדובר על זירה נפלאה לעשות בה קניות, אך כשמדובר על אירוע מצווה כדאי בהחלט שלא להסתייע בנפלאות האינטרנט. יש לכך 2 סיבות: האחת היא שחליפה קצת מורכב יותר לקנות וצריך למדוד אותה. שנית, בעת שקונים לילד את החליפה באינטרנט, החוויה המשפחתית שברכישת חליפה יחד – לא מורגשת.

3.אבל כן כדאי להגדיר תקציב

התקציב הוא חלק בלתי נפרד מרכישת החליפה לאירוע. כפי שהגדרתם תקציב לכל חגיגת אירוע בר המצווה, כך כדאי מאד שגם תגדירו בפני עצמכם כמה כסף מהתקציב אתם משקיעים ברכישת החליפה לילד. מה חשוב לזכור? מאחר ומדובר על גיל שבו הילדים ממשיכים לגדול, סביר מאד כי החליפה תהיה חד פעמית. על כן, כדאי שלא להשקיע תקציבי עתק, אלא להיצמד לתקציב מעט צנוע יותר.

4.בחרו חנות ספציפית שבה תקנו את החליפה

הטעות שהמון הורים עושים היא לעבור מחנות לחנות. כך, מדובר על לא פחות ממסע ארוך ומתיש שחוצה ערים. בעת שתגדירו חנות אחת שבה תמקדו את החיפוש שלכם, גם לכם יהיה יותר קל וגם לילד שלכם שלא יהיה חשוף לאותו שפע מדומה. בחרו בחנות מוכרת שיש עליה המלצות, שהמחירים בה הוגנים ושהשירות בה אדיב.

5.ערכו הצבעה משפחתית

כדאי מאד להפוך את רכישת חליפת בר המצווה לאירוע משפחתי ומגבש. הגיעו כל בני המשפחה עם הילד אל החנות! כך, גם האחים של הילד יהיו עדים למדידות, להתלבטויות ולהכרעת הבחירה הסופית. אלו מכם שרוצים להפוך את העניין למשפחתי ומגבש אפילו יותר, יכולים לערוך הצבעה קטנה באשר לחליפה המנצחת.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css