חברת הפקות לבת מצווה

בת מצווה הוא התאריך שבו הופכת כל נערה יהודיה לאישה ומקבלת על עצמה אחריות. כיום ניתן להנות מהפקות לבת מצווה שאינן נופלות במאומה מהפקות לבר מצווה. למעשה, כיום חגיגת הבת מצווה מעניקה מקום רב יותר לביטוי אישי של הנערה ומשפחתה.

הפקת בת מצווה

טקס בת מצווה בכותל כמו אירועים אחרים הוא אחד מהדברים אותם אנחנו מפתחים ברפאל הפקת אירועים .מכיוון שבנות המצווה אינן מחויבות לטקס מסורתי כמו הבנים זה בדיוק המקום לביטוי אישי. כאמור מבחינה הלכתית אין חובה לקיים טקס בת מצווה אך כדאי לתת מקום למסורת בטקס, כי בסיס הבת מצווה נטוע במסורת היהודית.
כיום בת מצווה יכולה להיעשות בהתאמה אישית לכלת השמחה ומומלץ לשלב בטקס ישן וחדש. כך תיכנס הנערה לעול מצוות מבלי לאבד את המודרניות ואת החדשניות של ימינו.

לשלב חדש וישן בהצלחה

כיום הפקות לבת מצווה הכי מוצלחות הן אלו שמשלבות ישן וחדש, למשל תפילה של בת המצווה בקיסריה, במצדה או בכותל המערבי, המקום הקדוש ביותר לעם היהודי.
מומלץ לשלב באירוע גם אלמנטים מודרנים כגון הפרחת בלונים בצבעי דגל ישראל, מעגל מתופפים ועוד.אפשר להוסיף גם אלמנטים מסורתיים למרות שהם לא נדרשים, למשל : חופה בצבעי ישראל, שופרות ועוד.

חוויה לכל המשפחה

דווקא מכיוון שבת המצווה היא אירוע בסגנון חופשי כדאי שלדאוג שכל המשפחה תיהנה ממנו. למשל : אם מבצעים בת מצווה בכותל המערבי כדאי להגיע אליו בשעות הצהריים ולדאוג להגברה, לכסאות ואפילו לשמשיות.
מומלץ גם לדאוג להסעה מאורגנת באוטובוסים ולשלב באירוע את מסיבת בת המצווה. כך תחסכו מהאורחים שלכם עלויות ותרכזו את כל החגיגה ביום אחד מיוחד במינו.

להנות מכול העולמות

חברת רפאל הפקות אירועים עושה הפקות לבת מצווה שכוללות את כל העולמות באירוע אחד. אירוע זה משלב ישן וחדש ומבטיח שכל המשפחה תהנה ותשמח עם כלת בת המצווה. הפקה זו תבטיח שכלת הבת מצווה תיקח על עצמה אחריות בעולם המודרני :

מצד אחד חיבור למסורת היהודית ומצד שני חגיגה מודרנית כיאה לנערה שחיה במאה ה-21. לכן מומלץ לקיים את האירוע במקום בעל חשיבות היסטורית יהודית, למשל הכותל המערבי, קיסריה, מצדה ועוד

אולי תתפלאו, אבל טקס בת המצווה הוא לא פחות משמעותי מטקס בר המצווה ואין ביניהם הבדל. אמנם הגיל והמין שונים אבל הכניסה לבגרות של בנות ובנים אינה שונה. למעשה, כיום הפקות לבת מצווה מבינות את המשמעות של טקס זה והן איכותיות ורציניות.

למעשה, אם עד היום הכרתם טקסים צנועים מצד אחד או טקסים בומבסטים מצד שני – הגיע הזמן שתדעו שניתן לחגוג בת מצווה מיוחדת גם אחרת ושניתן להוסיף לאירוע תוכן וערך.

גם לבנות מגיע

כיום כולם יודעים שגם למין החלש לכאורה מגיע לציין אירועים משמחים באופן מקצועי, למשל טקס בת מצווה שמסמל את הפיכת הילדה לנערה בוגרת שמקבלת עליה עול מצוות. ובדיוק כמו לבנים גם לבנות מגיע להינות מאירוע בהתאמה אישית ולא מאירוע גנרי וסטנדרטי. וניתן לסכם זאת בשלוש מילים פשוטות : גם לבנות מגיע !!

אפשר גם אחרת

כיום טקסי בת המצווה נחשבים לאירוע ככל אירוע אחר והם מצריכים הפקה מקצועית. עם זאת, כמו כל אירוע אחר מומלץ שהפקות לבת מצווה ייעשו ע"י אנשי מקצוע.
הסיבה לכך נעוצה בעובדה שרק לאנשי המקצוע יש את הנסיון והידע הנדרש. למעשה, גם אם מספר המשתתפים באירוע הוא קטן יחסית ניתן להפוך אותו למשמעותי. וכמובן – כמו בכל אירוע יש לשים לב לכל הפרטים הגדולים והקטנים כדי להבטיח אירוע מושלם.

הפקת בת מצווה שלא יישכחו

כדי לערוך אירוע שלא יישכח יש צורך בתכנון מוקדם שלוקח בחשבון את כל המרכיבים, למשל ההעדפות של כלת השמחה והוריה, תעדוף הרצונות, עמידה בתקציב ועוד.
וכמובן – כדי ליצור אירוע משמעותי יש ליצוק אליו תוכן איכותי שייתן לאירוע את ערך מוסף, למשל טיול באתרי מורשת יהודיים וישראליים כמו הכותל המערבי, לטרון ומקומות נוספים . כך תזכו לחוויה אותנטית בהתאמה אישית שאינה באה על חשבון האיכות והערכים

איך עושים את זה?

אם גם אתם מעוניינים בהפקות בת מצווה איכותיות וערכיות שלא יישכחו במהרה פנו למומחים. בתחום זה ה-מומחים בתחום הם האנשים של רפאל הפקת אירועים שיש להם מטרה אחת : לגרום לכם להגיע ליום האירוע שלכם כמו אורחים נטולי דאגות כי הם דואגים לכל – החל בארוחת בוקר מפנקות שאותה אתם יכולים לבחור מתוך מגוון רחב, אנשי צוות מנוסים, אוטובוסים חדשניים, אומנים, צלמים מקצועיים ועוד.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css