הפקת בת מצווה מיוחדת

בעוד שטקסי בר המצווה של נערים בני 13 נוטים לכיוון הדתי, גם במשפחות שאינן שומרות מסורת, והעלייה לתורה ברחבת הכותל נחשבת לדרך נפוצה לחגוג אירועים מסוג זה, עד לפני זמן לא רב, טקסי בת המצווה, בד"כ, הצטמצמו לכלל מסיבה עליזה שכללה אטרקציות ומוסיקה, ללא שום נגיעה ליהדות או ללאומיות. אולם, בשנים האחרונות ניתן לזהות התעוררות בתחום הפקות לבת מצווה בכותל מתפתח ומתרחב במהירות רב. ניתן לייחס זאת לרצון לארגן מסיבת בת מצווה ייחודית שכמותה אין, ניתן לייחס זאת לצביון היהודי המתחזק, לגאווה הלאומית המתגברת, ומאידך, לא חייבים דווקא לחפש את הסיבה לתופעה, אלא פשוט ניתן ליהנות מנושא הפקות לבת מצווה שנערכות בכותל על ידי חברות מקצועיות, כמו רפאל הפקת אירועים, למשל.

הפקות לבת מצווה בכותל - מה כרוך בכך?

ישנן מגוון רעיונות לבת המצווה, אבל, בשל העובדה כי להבדיל מחגיגות בר המצווה של בנים, על בנות לא חלה החובה לערוך עליה לתורה, לוחות הזמנים של האירוע יכולים להיות גמישים יותר. למשל, אירוע כזה הנערך בקיץ יוכל להתחיל בשעות הבוקר (על מנת להימנע מהחום והלחות) בנסיעה מאורגנת באוטובוסים לכיוון הכותל, עם עצירה לארוחה קלה ומיני מסיבה הכוללת שירה, ריקודים וכמובן, גם הנצחת הרגעים היפים הללו בתמונות סטילס ובצילום וידיאו. לאחר מכן, ימשיכו האוטובוסים ועליהם המוזמנים הצוהלים והשבעים לקבר דוד, הנמצא בעיר העתיקה. שם, יורדים המוזמנים מהאוטובוסים, אל טקס מרגש, אשר מיד בסיומו, יחל המצעד השמח של החוגגים (בלוויית מתופפים ושופרות) לזרום דרך הרובע היהודי והעיר העתיקה כשפניהם מועדות אל רחבת הכותל המערבי. שם, ייערך טקס נוסף, שבמהלכו תישאנה כלת בת המצווה ואמה תפילה מרגשת.

ומה קורה לאחר מכן?

לאחר הטקס, עולים המוזמנים הנרגשים על האוטובוסים הממתינים להם בקרבת מקום, ונוסעים למסיבה נוספת, המתרחשת במסעדה איכותית. במסעדה יזכו כלת בת המצווה והוריה לבצע כניסה ברוב פאר והדר, ורק שם מתחילה מסיבת בת המצווה מסוג זה לדמות למסיבות בת המצווה האחרות, עם מזון, משקה, תקליטן וריקודים. ישנם סוגים רבים ומגוונים של הפקות לבת מצווה, אולם אין ספק, כי אירוע בת מצווה בירושלים כולל בתוכו ביקור בכותל, הינו אירוע מרגש במיוחד, אותו ינצרו בליבם כלת באירוע והמוזמנים החוגגים איתה במשך שנים רבות.

מעוניינים לשמוע עוד ? כאן תוכלו ליצור איתנו קשר

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css