הפקת בר מצווה בכותל - כל מה שחשוב לדעת

אין ספק כי הפקת בר מצווה היא משימה חשובה שצריך לתכנן בצורה מדויקת ובכובד ראש ולדאוג שהיא תהיה תמיד הכי מרגשת שרק אפשר. מי שרוצה ללכת על משהו מיוחד באמת, שמחבר את האירוע והמשמעות שלו להיסטוריה ולתרבות היהודית ארוכת השנים, בהחלט יכול לשקול ללכת על הפקת בר מצווה בכותל. אירוע באופי כזה מאפשר לחתן הבר מצווה להתחבר ממקום אמיתי ונקי לשורשים של עם ישראל מחד, ומאידך נותן חוויה מאד רוחנית ושונה במהות שלה לכל האורחים ובעצם לכל מי שמצטרף לשמחה.

 

מה חשוב לזכור כשהולכים על הפקת בר מצווה בכותל?

 

1. שעות נוחות לאירוע

אם הנער חוגג בר מצווה בחודשי החורף, חשוב לשים לב כי היום המתוכנן הוא לא קר מדי, גשום ואפילו מושלג בימים מסוימים (מה שקורה לא מעט בירושלים). אם האירוע יתקיים בקיץ, כדאי לבחור לעשות אותו בשעות הבוקר המוקדמות כשפחות חם או דווקא בשעות בין הערביים. חשוב לזכור כי רחבת הכותל אינה מקורה ולכן הפקת בר מצווה בכותל צריכה להתחשב בתנאי מזג האוויר. 

 

2. לבוש

צריך לזכור בנוסף שמדובר במקום קדוש ולא רק לבני ובנות הדת היהודית. לכן חשוב שלא לפגוע חלילה ברגשות האנשים ולהתלבש בצורה צנועה התואמת את הקדושה של המקום. שימו לב לציין בפני האורחים כי מדובר על הפקת בר מצווה בכותל וכי עליהם להיערך בהתאם לכך מבחינת קוד הלבוש. 

 

3. הגעה ונגישות האורחים למקום

שימו לב כי הפקת בר מצווה בכותל מצריכה היערכות מהבחינה הזאת. ככל שתזמינו יותר אורחים, כך המשימה הופכת למורכבת יותר. הדבר שהכי רצוי לעשות הוא למצוא מראש מקומות חנייה יעודיים קרובים ככל הניתן ולכוון את האורחים אליהם מראש.

 

4. הליכה לכיוון הכותל

אחד החלקים היפים והמרגשים של הפקת בר מצווה לכותל, היא הצעידה המשותפת ברחובות ירושלים העתיקה עד לכותל. מי שרוצה לצעוד עם נגנים, מתופפים ושופרות, יוכל לעשות זאת משער ציון או שער האשפות. חשוב לשים לב כי הדרך משער ציון היא עם הרבה מאד מדרגות אז היא פחות מתאימה לילדים. זמן הליכה מומלץ הוא 45 דקות ובהחלט כדאי להציע למי שלא מורגל בהליכה ארוכה בשיפועים החדים של ירושלים, להגיע ישר לרחבת הכותל לשיא של האירוע. 

 

הפקת בר מצווה בכותל היא דרך מרגשת וייחודית לחגוג את השלב המרגש הזה, שיהיה בשעה טובה והרבה מזל טוב!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css