הפקת בר מצווה בכותל המערבי – אירוע לכל החיים

רוב היהודים, אפילו החילונים הגמורים שבינינו, מתרגשים לדרוך ברחבת הכותל המערבי ולגעת באבנים העתיקות המהוות את השריד היחיד למקום הקדוש ביותר לעם היהודי, בית המקדש.
חגיגת הפקת בר מצווה בכותל מקפלת בתוכה את צירוף הנער למעגל הגברים המשפחתי ולמעגל הגברים היהודים בכל הדורות.
ליאור רפאל, בעל חברת רפאל הפקת אירועים, המתמחה בהפקת אירועים בעלי נופך יהודי בירושלים, מסביר איך לחגוג בר מצווה בצורה משמעותית.

הכותל המערבי:

כאמור, הכותל המערבי הוא המקום הקדוש ביותר עבור העם היהודי בזכות היותו חלק מבית המקדש, והוא מהווה מקום לעלייה לרגל לכלל הציבור היהודי: חרדים, דתיים, מסורתיים ואפילו חילונים.
ככזה, אין מקום מתאים יותר לכל חגיגה אישית שאנו רוצים לחזק את זיקתה לעם היהודי בכלל ואת הקשר שלנו ושל חתן השמחה למסורת המפוארת של העם היהודי בפרט.

בר מצווה בכותל:

בר המצווה היא החגיגה המשמעותית ביותר בחייו של כל נער יהודי. למעשה, מדובר בחגיגה המשמעותית היחידה שלו מאז ברית המילה, והראשונה שבה הוא מודע לנעשה ולגודל המעמד. הפקת בר מצווה בכותל היא הזדמנות ליצוק משמעות אמיתית לתוך חגיגת בר המצווה והיא מתאימה לכל מי שאינו רוצה לערוך מסיבה סטנדרטית וחסרת משמעות באולם ושעבורו העלייה לתורה והמשמעות היהודית של האירוע חשובים יותר מהבופה והנצנצים.

איך מפיקים בר מצווה בכותל?

להפיק את האירוע באופן עצמאי זה לא פשוט, שכן יש לקבל אישור מכמה גורמים רשמיים, לדאוג לאבטחה במידת הצורך, וכן לארגן אירועים נלווים כדי לא להסתפק בעלייה לתורה ותפילה ברחבת הכותל בלבד. בכל זאת, מדובר בבר מצווה ומן הראוי להפוך אותה לאירוע חגיגי. הדרך הפשוטה ביותר להפקת חגיגות בר המצוות של בנכם בכותל המערבי וברובע היהודי היא להיעזר בחברת אירועים שיש לה ניסיון בתחום, שתוכל לחסוך לכם את כאבי הראש הארגוניים ולהעלות את רף של האירוע, הן מבחינת תוכן והן מבחינת החגיגיות והשמחה.

ערך מוסף:

לא משנה איזה סוג של הפקת בר מצווה בכותל תבחרו לערוך, אם תסתפקו בעלייה לתורה או שתרצו לערוך סיור שמח בעיר העתיקה בליווי מעגל מתופפים וארוחה חגיגית ומשותפת, ציון בר המצווה בכותל המערבי מבטיח לאירוע שלכם ערך מוסף, וזה העיקר.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css