הפקת אירוע בר מצווה בכותל עם רפאל הפקות

 

 

אירוע בר מצווה בכותל  - הפקה שמתוכננת במיוחד עבורכם
 

רפאל הפקות מציעה לכם קונספט מושלם שמשלב את הייחודיות של היום המרגש הזה באמצעות חגיגה בכותל, יחד עם אירוע בר מצווה לכל דבר ועניין. 

האנשים הכי לחוצים בהפקת בר מצווה הם ההורים, שרוצים שהאירוע יהיה לא פחות ממעולה ומרגש עבור בנם שעולה למצוות. אנו ברפאל הפקות חוסכים לכם את כל כאב הראש ומפיקים עבורכם יום בר מצווה שלם, מלא בשמחה ותכנון מושלם עד לפרטים הקטנים ביותר.


את היום של חתן הבר מצווה, שלכם ושל האורחים שלכם, ילוו צוות נגנים, ארוחות לאורך כל היום, אוטובוסים שלוקחים אתכם מהבית ומחזירים אתכם בסוף היום, עלייה לתורה מרגשת בכותל ואירוע בר מצווה מטורף במסעדה לפי בחירתכם. 

 

מה בתפריט היום?
 

קבלת פנים מרשימה
 

את היום של חתן הבר מצווה נתחיל בעלייה לאוטובוסים מאזור מגוריכם היישר אל לוקיישן קבלת הפנים שמחכה לכם בדרך לירושלים. המקום יהיה ערוך לקראתכם ולקראת חתן הבר מצווה עם שטיח אדום, גרפיקה אישית ושלט מפואר המזמין אתכם לבר המצווה של בנכם. 
 

במקום יחכה לכם צוות של 4-5 נגנים, זמר - פייטן וצוות צילום שילוו את כל היום שלכם. ברקע יתנגן "שיר למעלות" שיהפוך את פתיחת האירוע למרגשת מאוד. לאחר קבלת הפנים המרשימה, תתכבדו בארוחת בוקר מזינה וטעימה לפני שתמשיכו אל הכותל. 

 

קרנבל בר מצווה באוטובוס
 

חגיגת הבר מצווה לא מפסיקה כאשר אתם חוזרים אל האוטובוסים. בתוך האוטובוס מחכה לכם קרנבל שמח במיוחד אותו ילוו הנגנים והזמר שדואגים לשמח את חתן הבר מצווה ואת האורחים כל הדרך עד לכותל. 

אנו יודעים כי גיל הבר מצווה הוא מיוחד מאוד ולפעמים הוא מלווה בביישנות. אנו דואגים לא להביך את חתן הבר מצווה, אלא לשמח אותו ולהרים לו לאורך כל הדרך. 
 

 

 

תהלוכת נגנים שמחה 
 

את הדרך אל הכותל נתחיל משער האשפות, ממנו נרד בתהלוכה מרגשת מלווה בתזמורת הנגנים ואווירה שמחה במיוחד. לאורך כל הדרך, חתן הבר מצווה והוריו יהיו במרכז, תחת חופה לבנה עם מגן דוד כחול ענק והנגנים שמובילים את שיירת האורחים לעבר הכותל. מדובר על תהלוכה שמחה, מרגשת ומאוד מיוחדת. המוסיקה המתנגנת סוחפת גם את הקהל הרחב שנמצא באזור, כך שכל אזור הכותל יודע שחתן הבר מצווה חוגג היום ועולה למצוות.  
 

טקס עלייה לתורה מרגש בכותל
 

כאשר ניכנס אל הכותל המערבי, יחכו לכם מקומות ישיבה מסודרים, ספרי תורה בהיכל וכל מה שצריך עבור טקס העלייה לתורה. ההפקה שלנו דאגה מראש לכל פרט ופרט והכל מחכה ומוכן לקראתכם.

 

הזמר שליווה אתכם עד עכשיו הוא גם פייטן והוא זה שינחה את הטקס ההלכתי. בשונה מבר מצוות הנערכות בבתי כנסת, בבר מצווה בכותל המופקת על ידינו, האימא נמצאת במרחק של מטר מחתן הבר מצווה ורואה את כל הטקס המרגש מקרוב.

 

לאחר שחתן בר המצווה סיים את תפילת השחרית, טקס הנחת התפילין והטקס המרגש של "פטרנו מעונשו של זה", כל האורחים יחד מעיפים בלונים לבנים לשמיים וחתן הבר מצווה מעיף שני בלונים כחולים גדולים עם הספרה 13. כל הטקס מלווה בצילומים קסומים שלאחר מכן יישארו לכם למזכרת.

 

בסיום החלק הזה, כל האורחים, יחד אתכם חוזרים לאוטובוסים שייקחו אתכם אל המסעדה היוקרתית, שם תחגגו את אירוע בר המצווה.
 

 

 

אירוע בר מצווה שמח במסעדה
 

ברפאל הפקות לא חוגגים רק טקס עלייה לתורה בכותל או טיול בר מצווה, אלא עורכים אירוע בר מצווה שלא נופל מאירוע הערב שמוכר לכולנו.

 

בתום הטקס המרגש בכותל, תגיעו למסעדה יוקרתית שבחרתם יחד איתנו מראש. במסעדה יחכה לכם דיג'י שימשיך יחד אתכם את החגיגה הצבעונית. האורחים שלכם יחד אתכם יוכלו לרקוד ולהמשיך לשמוח. כמו כן, תוגש לכם ארוחה עם תפריט שנבנה מראש עבורכם. 

 

תמונה שווה אלף מילים

 

לאחר סיום החגיגה, תעלו על האוטובוסים ותיסעו חזרה אל אזור מגוריכם שמחים ומאושרים. 

 

תמונה אחת שווה אלף מילים והרבה תמונות משאירות מזכרת לעולמים.

 

לאחר 30 ימי עסקים, ידפוק על הדלת שלכם שליח שיביא אליכם את המזכרות מהאירוע.
 

אתם תקבלו מאיתנו: 
 

  • אלבום דיגיטלי מעוצב על ידי מעצבת גרפית מקצועית.

  • קליפ באורך מלא של כל היום.

  • קליפים מקטעים נבחרים שצולמו במהלך האירוע באמצעות רחפן.

  • תמונות סטילס שצולמו לאורך היום. 
     

אז אם גם אתם מחפשים לחגוג אירוע בר מצווה המשלב חגיגה שמחה וצבעונית יחד עם עליה לתורה מרגשת במיוחד בכותל, צרו עמנו קשר ואנו נשמח לתכנן יחד אתכם את ההפקה המושלמת שלכם.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css