הפקה גדולה לבר מצווה

הרעיון שלא ציפיתם לא 

אתם מחפשים את הרעיון הכי מוצלח של רעיונות לבר מצווה, משהו חדש, משהו שאף אחד לא חשב עליו קודם ויהיה הלהיט החדש של כל אירועי בר המצווה שיבואו אחריכם. צריך שהאירוע יהיה חוויתי בצורה יוצאת דופן, כך שעד שהילד יתחתן אנשים עוד יזכירו לכם כמה ערב בר המצווה שלו היה מיוחד.
אבל איך עולים על הגימיק שאף אחד לא חשב עליו קודם. אבל אולי אם נהלך רחוק מדי, נאבד משהו מהמשמעות, מהערכים, מכל התכלית של הטקס.
יכול להיות שאנחנו מחפשים יותר מדי הופעה ולא מספיק איפה הילד בטקס הזה ומזה אומר לו שהוא כרגע בן 13 ויש לו בר מצווה. כאן מתחיל רגע הדילמה, ההתלבטות העיקשת שלא עוזבת. אז מה עושים?

החדישים והמוזרים - רעיונות לבר מצווה

כמו בכל רגע בו המוזה לא מגיעה, הפתרון המהיר הוא שיטוט קל באינטרנט ונוכל למצוא את מבוקשנו. מחיפוש מהיר נוכל למצוא כמה רעיונות לא רגילים, לדוגמה מתחום הריקוד מופע פלאש מוב באמצע יאכטה עם צוות העובדים, סדנת ברייקדאנס לאורחים או מופע פעלולים על אופנועים באמצע האולם. מצפיה בסרטונים ביו טיוב נוכל להרים גבה, לפעור את פינו בתדהמה או להחזיק את הראש ולהרהר מה עבר להורים האלה בראש.

רעיונות לבר מצווה בניחוח עתיק

במקרה הזה רק צריך לדבר עם סבא וסבתא או עם ההורים, ונוכל לשמוע את מיטב המסורות והמנהגים של המשפחה שעברו מדור לדור בכל בר מצווה, ובתקווה גם לדור הנוכחי.
נוכל לשמוע על בר מצווה במערת המכפלה, בקבר אבו חצירא, משלחות ומשימות שתנועת הנוער בקיבוץ שלחה את הצעירים ומסע גדנ"ע שהחליטו להתחיל בגיל צעיר, אולי צעיר מדי. מגוון אירועים שהיו ברוח התקופה של פעם, כשהילדים עוד היו תמימים וצאצאי מפא"י עמדו בממשלה.
הרעיונות כמו קופצים בראש, מתנגשים אחד עם השני כדי למצוא את הפתרון ההולם, משהו באמצע, עמק השווה.
משהו מרהיב ומיוחד שיהיה עם מסורת ומשמעות, אבל לא לחזור לשנות ה60. משהו כמו שחברות בדומה לרפאל אירועים מפיקות, אירוע כמו בר מצווה בכותל, שיהיה בארומה העתיקה והמסורתית אבל יוכל גם לכלול עוד מרכיבים שיהפכו את האירוע לבלתי רגיל ומיוחד. כאן נופל הסימון, נמצאה האבדה.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css