המלצות לשבת חתן

אם חשבתם שאתם חייבים לתכנן ולהכין את הכול בעצמכם – הרי טעיתם. כי יש מגוון של אפשרויות שיוכלו להקל מעליכם ולהוריד מעל ראשכם את התפקיד הגדול והמסורבל הזה. כי ארגון של שבת שלימה עבור מספר גדול של משתתפים זה עסק לאנשי מקצוע. אנחנו שמחים להציע בפניכם את השירות שאנחנו מספקים. חברת רפאל אירועים כאן להצלחת האירוע שלכם!

תכנון נכון של האירוע

  • כיצד תרצו לחגוג - לפני הכול אנחנו מתאימים את אופי האירוע לרצון של המזמינים. אתם תספרו לנו על מה אתם חולמים. תגלו לנו מה הרצון של חתן בר המצווה. אנחנו נתכנן את האירוע המתאים שיענה על הרצונות שלכם. כי המטרה שלנו היא לענג אתכם ולספק לכם אירוע מושלם.

  • היכן תרצו לערוך את האירוע -יש מגוון מקומות בהם מתאים לערוך אירוע כזה. ניתן לבחור אולם אירועים סמוך לביתכם אך אפשר גם לבחור מקומות אטרקטיביים פי כמה. האם תרצו לחגוג שבת חתן בר מצווה בכותל שבירולשים ? או שמא תעדיפו לערוך את השבת בקיסריה? מדובר במקומות אטרקטיביים במיוחד. זו יכולה להיות אפשרות נהדרת גם עבורכם.

  • על הסעודות - מה תרצו לאכול במהלך האירוע? מהו התפריט האהוב עליכם בשבת? אנחנו נעזור לכם להרכיב את התפריט שמתאים לכם ולאופי האורחים שלכם, ונעשה הכול כדי להשיג תוצאה מקסימלית. כך שתיהנו במהלך השבת ממאכלים ערבים וטעימים במיוחד.

  • שירים וזמירות להנעמת האירוע - כדי שהשבת הזו תהיה מוצלחת חשוב שתהיה שירה במהלך הארוחות. הצוות שלנו דואג גם לפרט חשוב זה. אנשים שלנו ירוממו את האווירה ויארגנו את השירה.

שבת חתן בר מצווה - לתכנן את הטוב ביותר:

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מאירועים שהפקנו בעבר, ולשמוע מהלקוחות שלנו על האירועים המוצלחים שאנחנו מפיקים. גם אתם תוכלו להיות מרוצים ושבעי רצון מהאירוע שנפיק עבורכם. פנו אלינו כדי להזמין שבת חתן בר מצווה כלבבכם. נעשה הכול כדי להשביע את רצונכם.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css