המדריך להפקת אירוע שבת חתן בלתי נשכח

רגע קסום של שבתות חתן בירושלים:

אנשי המקצוע מבית רפאל הפקות אירועים, חברה המתמחה בהפקת אירועים משפחתיים כמו שבתות חתן ובר מצווה בכותל, מסבירים שמדובר במנהג שבו ממשיכים את החגיגות כשבעה ימים לפני או המאורע המשמח, ולהתארח בשבת בבית החתן באווירה אינטימית משפחתית לצורך העלייה לתורה בשבת.

עד לפני שנים ספורות נהוג היה לחגוג את האירוע בבית חתן השמחה, תוך שאורחים נשארים ללון אצל המארח, על מנת להגיע ברגל לבית הכנסת.

הדבר הצריך מציאת מקום ופתרונות עבור אירוח והלנת מספר רב של אנשים, ובפרט כשמדובר במשפחות גדולות. החלופה האולטימטיבית המושלמת כיום היא שבתות חתן בירושלים, תוך הסתייעות בחברה מקצועית המתמחה בהפקת אירועים מסוג זה.

איחוד מחדש שבין שני חצאי נשמות - בעיר שחוברה לה יחדיו

להפקה מקצועית של שבת חתן בירושלים יישנם מגוון יתרונות בולטים. ליאור רפאל, מייסד חברת ההפקות, מסביר ששבת חתן מהווה חלק מהמסורת היהודית, ונהוג לחגוג אותה, בהתאם לעדה, לפני החתונה או אחריה.
פרט לחופה המסמלת ביהדות כמעין סגירת מעגל בין שני חצאי נשמות המתאחדים שוב מחדש, נחשבת שבת חתן לאירוע הרומנטי והמרגש ביותר עבור הזוג הטרי, ועריכתה בירושלים הופכת אותה לעוצמתית ומשמעותית עוד יותר.
חגיגת שבת חתן מחזקת ומעצימה הן את הקשר הזוגי שבין בני הזוג והן את הקשרים שבין שתי המשפחות, וחגיגת האירוע בירושלים דווקא מחברת את בני הזוג אל המסורת היהודית ומעניקה לאירוע משמעות סימבולית ונופך נוסף של קדושה.

העברת הנטל לידיים מקצועיות המתמחות בהפקת אירועים

ניתן, כאמור, לערוך את שמחת שבת החתן אצל משפחת החתן או לחלופין לארח את כל בני המשפחה במלון כשר למהדרין ולקיים את עליית החתן לתורה בשבת בבית כנסת שבסמוך למלון, כשבתום התפילה מתכנסים כולם לארוחה חגיגית באולם האירועים שבבית הכנסת במידה וקיים אולם או לחלופין במלון.
יחד עם זאת, יישנה גם אפשרות חלופית, טובה יותר, המסתייעת באנשי מקצוע המתמחים בהפקת אירועים, הן להסרת כל העול הכרוך בהתעסקות עם הארגון והן בהוספת הפתעות ייחודיות אשר הופכות את האירוע לחוויה בלתי נשכחת, כגון שירונים, מזכרות או הפקת שבתות חתן בירושלים ועלייה לתורה בכותל המערבי שהנו המקום הקדוש ביותר עבורנו, העם היהודי.
הניסיון מלמד שבמשך כל תקופת ההכנות לקראת החתונה עסוקים בני הזוג והמשפחה במידה שאינה מאפשרת להם להתפנות באופן מלא להפקת שבת החתן, והעברת הנטל לידיים מקצועיות מבטיחה חוויה משפחתית משמחת, מרגשת ובעיקר בלתי נשכחת. מזל טוב!

למידע נוסף לחץ כאן.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css