הילדה הקטנה שלכם הגיעה לגיל 12

גיל 12 הוא לא סתם גיל, לא מדובר בעוד יום הולדת עם החברות. זה הגיל שהילדה שלכם הופכת לנערה מתבגרת באופן רשמי. אירוע מעין זה מצריך הפקה מיוחדת וחגיגה שלא תשכח במהרה. תמיד אפשר לחגוג בבית בסולידיות עם המשפחה והחברים הקרובים, אבל בת מצווה היא אירוע מיוחד. תנו לילדה שלכם להיות נסיכה ליום אחד, תפנקו אותה באירוע חד פעמי. תאפשרו לה, לחברים ולמשפחה לציין את האירוע בצורה מיוחדת במינה, באווירה קדושה ולא שגרתית.

פרטים נוספים בנושא יכולים לעניין אותך ? לחצ/י כאן

אילו רעיונות לבת מצווה הכי יתאימו לכם?

לא חסרים רעיונות לבת מצווה, אך בסוף כל משפחה צריכה ללכת עם מה שנכון ומתאים לה. יש כאלו שיעדיפו אירוע סולידי בבית או בפארק, אחרות יעדיפו אולם אירועים נוצץ ואטרקציות מהפכניות. 
לחגוג בת מצווה בכותל המערבי היא חוויה יוצאת דופן ומיוחדת, שלא תשכח במהרה. האווירה הקדושה, ההתרגשות באוויר, החיבור למסורת ולמקורות – כל אלו מהווים מרכיבים חשובים באירוע. מעבר לפן הפיזיולוגי של תחילת גיל ההתבגרות, המסומן בבת מצווה לבנות ובר מצווה לבנים, יש לאירוע המיוחד הזה גם פנים נוספות. לפי המסורת היהודית מדובר בגיל שבו הילדות מונחת הצידה, והנערה הצעירה צריכה לקחת על עצמה עול מצוות. לכן מה יותר טבעי מלערוך את הטקס המרגש הזה בעיר הכי קדושה והכי מיוחדת, עם האווירה הכי אוטנטית וההתרגשות הכי גדולה? תדמיינו לעצמכם את הילדה הקטנה שלכם, עומדת כנסיכה מתחת לחופה לבנה בטקס מרגש עד דמעות, כשכל החברים והמשפחה שמחים בשמחתה. 
תדמיינו את התהלוכה שתלווה אותה ברחבי העיר העתיקה, עד להגעה לכותל. מתופפים לבושי לבן חגיגי, יתופפו וישירו לכבוד כלת בת המצווה כשכולם עומדים מסביב ומוחאים כפיים. מה יכול להיות יותר מיוחד מטקס כזה?
רפאל הפקת אירועים מאפשרת מגוון רחב של רעיונות לבת מצווה. אנחנו מאמינים ביחס אישי שמותאם לכל אירוע ולכל לקוחה. בת מצווה הוא אירוע מיוחד ומרגש לכל נערה, לכן חשוב לנו שהאירוע יתנהל בצורה מושלמת ויאפשר לכל אחת להרגיש מיוחדת.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css