בר מצווה בכותל - החיבור של הילד למסורת היהודית

בר מצווה הוא אירוע משמח ומכונן בפני עצמו, המעבר מילדות לבגרות. כל ילד שמלאו לו 13 שנים, כבר מפסיק להיות ילד ומתחיל להרגיש את תהליך ההתבגרות נותן את אותותיו. 
הקול משתנה, הגוף מתחיל להתעצב אחרת, המחשבות משתנות. דווקא בשלב הזה, בו מתחיל החיפוש העצמי אחר זהות, חשוב לחבור אל המקורות והשורשים שלנו. בתור יהודים במדינת ישראל, חשוב לזכור מהיכן באנו ולאן פנינו מועדות. 
הכותל המערבי הוא הסממן הכי חשוב למסורת שלנו, כך שלא חייבים להיות דתיים כדי לחגוג את תהליך ההתבגרות בזיקה למסורת.

לצפייה בתמונות מההפקות הקודמות לחצו כאן.

אירוע מושלם לכל המשפחה

הפקת בר מצווה בכותל מאפשרת את החיבור של העבר והעתיד. העבר שלנו כיהודים בתפוצות והעתיד של חתן בר המצווה כגבר ישראלי ויהודי לכל דבר והעניין. מדובר ביום חשוב שתרצו לזכור ולהיזכר בו עוד שנים רבות, לכן חשוב להקפיד על אירוע מיוחד במינו. אומנם ניתן לחגוג בר מצווה באולם עם הפעלות לילדים וקייטרינג מושקע למבוגרים, אך אירוע מעין זה דורש ייחודיות רבה יותר. לא מדובר כאן על עוד יום הולדת, אלא על טקס מעבר מילדות לבגרות. לכן טיול בר מצווה לארצות הברית למשל, נחמד ומרגש ככל שהוא לא יהיה, לא ישתווה לטקס מיוחד בכותל המערבי.

עצם המיקום נותן אוירה מיוחדת ושונה, אוירה של קדושה ושינוי. חתן בר המצווה עומד תחת חופה לאורך כל האירוע, כל העיניים מתמקדות בו. קבוצה של מתופפים ומוסיקאים מלווים אותו בתהלוכה, תוך כדי שירה ותיפוף. 
מדובר בחוויה אוטנטית וחד פעמית, ממנה תהנה כל המשפחה. מעבר לאירוע הדתי, מדובר הרי בקירוב לבבות. זאת הזדמנות מצוינת לכל המשפחה להיפגש ולשמוח ביחד לקול התופים והשופרות, באווירה מיוחדת ולא שגרתית.
הפקת בר מצווה בכותל המערבי כדאי לעשות רק עם רפאל הפקות אירועים. אנחנו מאמינים כי מדובר באחד הימים החשובים ביותר עבור חתן בר המצווה ומשפחתו, ולכן דואגים לאירוע מרשים ומשמח לכל המשפחה. אנחנו מציעים מגוון רחב של אטרקציות תוך כדי ליווי אישי ויחס מקצועי למהדרין.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css