בחירת מקום לאירוע בר המצווה

הכותל המערבי מסמל עבור העם היהודי את עברו ואת ההיסטוריה המפוארת שלו, ורוב היהודים, גם הישראלים, מתרגשים להגיע לפיסת היסטוריה זו ולשארית היחידה שיש לנו מבית המקדש.
הפקת בר מצווה בכותל המערבי היא אירוע חד פעמי, מלווה התרגשות, ובעל משמעות אמיתית לחתן השמחה, המצטרף ברגע הבר מצווה באופן רשמי לעולם הגברים היהודי. חברת רפאל אירועים מציעה לכם את האפשרות הכי טובה לאירוע בר מצווה.

למה דווקא בר מצווה בכותל?

אין ספק שהכותל המערבי הוא המקום המיוחד ביותר עבור העם היהודי בשל ההיסטוריה הקדושה של המקום ובשל היותו אחד מהשרידים העתיקים ביותר שיש לנו. דתיים וחילונים כאחד נרגשים ומתרגשים בהגיעם לרחבת הכותל.
כיוון שהכותל מסמל עבור כולנו מקום קדוש, מקום של חיבור לאל, אין מקום הולם יותר לחגוג בו בר מצווה לנער. האמת, אין מקום מתאים יותר לכל חגיגה משמעותית בחייו של האדם, אבל ברית וחתונה פחות מתאים לערוך ברחבת הכותל, אם כי גם זה אפשרי בהחלט.

כמה זה מסובך להפיק בר מצווה בכותל?

בניגוד למה שנראה, הפקת בר מצווה בכותל אינה מסובכת כל כך, בעיקר לא אם אתם יודעים מה אתם עושים. האמת היא שקל מאוד להפיק אירוע מרגש ובעל משמעות בירושלים העתיקה, ובעיקר בכותל.
חברה מקצועית תדע להשיג, אפילו תוך זמן קצר, את כל האישורים הנדרשים לקיום האירוע, ותדע לשלב בתוכו מגוון אטרקציות שיהפכו את האירוע למרגש אפילו יותר וייצקו תוכן ומשמעות שיוסיפו על הסמליות שלו.

התאמת האירוע לחתן בר המצווה

כל אירוע חייב להיות מותאם לחתן או כלת השמחה, וכך גם בר מצווה. הפקת בר מצווה בכותל אינה מתאימה בהכרח לכל האוכלוסייה, וזה בסדר גמור.
דתיים לאומיים, כיפה סרוגה ומשפחות המגדירות את עצמן מסורתיות, מוצאות את האופציה לערוך בר מצווה ועלייה לתורה בכותל, כולל סיור בעיר העתיקה, תהלוכה חגיגית עם מתופפים, ארוחה חגיגית ועוד, מרגשת ומתאימה.
למרבה השמחה גם חילונים רבים שהקשר ליהדות חשוב להם שמחים לקיים חגיגות בר מצווה ועלייה לתורה ברחבת הכותל, ויוצרים עבור המשפחה אירוע חד פעמי ובלתי נשכח.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css