ארגון והפקת שבתות חתן בירושלים בקונספט משפחתי וייחודי

להנות ולהתרגש בשבתות חתן בירושלים על ידי רפאל הפקת אירועים:

שבתות חתן נחשבות לאירוע מסורתי הרווח בקרב כלל עם ישראל, והן אינן בלעדיות לאוכלוסיה הדתית בלבד. בשנים האחרונות מסתמנת תופעה שבה רבים מעדיפים לחגוג שבתות חתן בירושלים, תוך הסתייעות בחברות המתמחות בארגון אירועים מסוג זה.

מחברת רפאל הפקת אירועים, המתמחה בארגון והפקת שבתות חתן ואירועים בקונספט משפחתי וייחודי, מסבירים שמדובר באירוע שנהוג לערוך בבית כנסת, והוא כולל בתוכו ארוחת שישי משפחתית וחגיגית ועליה לתורה של חתן השמחה.

שבתות חתן בירושלים נחגגות לציון שני סוגים של אירועים חשובים שונים, שהאחד הוא לציון טקס בר המצווה וכניסתו של הנער לעול מצוות, והאחר מסמל את סעודת השבת המשפחתית שבה סועד לראשונה בחייו הזוג שנכנס בברית הנישואין במטרה להקים בית בישראל.

מעוניינים לשמוע עוד על שבתות חתן בירושלים ? צרו קשר בהקדם !

שבתות חתן בירושלים - פתרון הנותן מענה אופטימאלי לבעיית הלינה

שבתות חתן בירושלים הפכו ברבות השנים למקובלות במיוחד, זאת להבדיל מימים עברו, בהם נהוג היה לקיים את האירוע בבית משפחת חתן השמחה, כשהאירוח כלל סעודות משפחתיות גדולות ולינה אצל המשפחה המארחת על מנת שכולם יוכלו להתכנס יחדיו בבית הכנסת הסמוך לצורך העלאת חתן השמחה לתורה.
עם זאת, במרוצת השנים חדל כמעט לחלוטין מלהתקיים המנהג של לינה אצל המשפחה המורחבת בשבתות, מועדים, חגים או שמחות, כחלק ממכלול השינויים שהתרחשו בתא המשפחתי והעובדה שלמשפחות רבות יש כיום רכב והן מעדיפות לשוב בתום האירוע וללון בבתיהן.
ואולם, פתרון זה אינו רלוונטי בנוגע לקרובי משפחה דתיים, המעוניינים להשתתף בטקס העליה לתורה וליהנות מסעודת השבת החגיגית, אך מנגד מוגבלים מבחינת הנסיעה בשבת. כך התפתחה במהלך הזמן התופעה של הזמנת קבוצת חדרים ועריכת האירוע במלון, פתרון הנותן מענה אופטימלי לבעיית הלינה.

ירושלים כמקום שבו כל העולמות מתחברים

ליאור רפאל, מייסדה של חברת ההפקות, מציין שעל אף שניתן לחגוג את האירוע בכל בית כנסת ובכל מקום, רבים מעדיפים לחגוג את שבתות חתן בירושלים דווקא, תוך הסתייעות בהפקה מקצועית, ובפרט כשמדובר בשבת חתן שלפני או אחרי החתונה, שכן, המשפחה המאושרת עסוקה בדרך כלל בהכנות שלקראת המאורע הגדול באופן שכמעט אינו מותיר זמן פנוי לארגון שבת החתן.
ליאור רפאל מוסיף ומסביר שביהדות מסמלת החופה את האיחוד המחודש בין שני חצאי הנשמה, תוך שהחתן אומר מתחת לחופה ורגע לפני שבירת הכוס: "אם אשכחך ירושלים תשכח ימני". ירושלים מהווה על פי היהדות כמקום מפגשם של השמיים והארץ, מקום שבו כל העולמות מתחברים.
ירושלים מסמלת את התקווה והשלמות, את אורו של עולם והפתח ללבו של עם ישראל. עריכת שבת החתן בירושלים מסמלת יותר מכל את סגירת המעגל לאחר החיבור שנעשה בין שתי הנשמות לנשמה אחת שלמה, והופכת האירוע למשמעותי ועוצמתי אף יותר.

הכל מוכן? שהאורחים לא ישכחו לאשר הגעה

פסקה - ההכנות לשבת חתן דורשות המון צומת לב ויחס לפרטים הקטנים ביותר, כי בכל זאת, השבת קצרה מאוד ולא נראה לשכוח פרט כל שהוא שבגללו נתבאס באירוע המרגש שאליו התכוננו כל כך הרבה זמן. תוך כדי ההכנות והארגונים, מומלץ לשלוח לאורחים הודעת אישורי הגעה כדי לוודא מי מתכוון להגיע ומי עדיין בספק. כך נידע להתארגן מבחינת כמויות של אוכל ושתייה, מספר חדרים מלון ושאר ההוצאות והדברים שיש לארגן מסביב.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css