איפה כדאי לחגוג בת מצווה ?

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים עורכים חגיגות בת מצווה וכיאה למעמד, מרבית האנשים רוצים שהאירוע יהיה בלתי נשכח. אבל לפני שאתם רצים לחפש רעיונות לבת מצווה בלתי נשכחת, כדאי לעצור ולחשוב על מהות האירוע.
בת מצווה אינה תחרות של ספורט אתגרי או משחק ריאליטי למתבגרים, אז כאשר אתם תחפשו אחר רעיון מוצלח לבת מצווה מיוחדת, מומלץ להרגיע.
לבת מצווה, כמו לבר מצווה, יש תכלית. התכלית היא טקס התבגרות בניחוח יהודי. לגיטימי לחלוטין לנצל את ההזדמנות ולעשות חגיגת יום הולדת גדולה עם טיסה מעל הארץ או מסיבה בפארק מים. אבל אנחנו ממליצים לא לשכוח את המסורת. אנחנו לא מדברים בהכרח על טקס דתי, אבל אין בושה בציון המסורת היהודית.

רעיונות לבת מצווה - לא מה שחשבתם:

אנחנו לא נציע לכם לחגוג את הבת מצווה על אי יווני או מתחת למים. אם אלו הם סוג הרעיונות לבת מצווה שאתם מחפשים לא תמצאו אותם כאן.
אנחנו לא מציעים לכם, חלילה, לוותר על הכיף ועל השמחה הגדולה שבחגיגת הבת מצווה, אבל חשוב לנו שהמשמעות לא תלך לאיבוד. בטווח הרחוק זה גם מה ששוקע ונשאר אצל חתן השמחה.
הקונספט שלנו משלב כיף ויהדות. יהיה טיול למי שמעוניין, מסיבה מוצלחת עם קייטרינג וכל התוספות. אבל יהיה גם תוכן רלוונטי שייערך בשיתוף ויחד עם כלת השמחה. אנחנו בחברת 'רפאל הפקת אירועים' מתמחים בארגון ימי בת מצווה בלתי נשכחים ובתפירה אישית. מחפשים רעיונות לבת מצווה עם תוכן? תכירו את שני הקונספטים המובילים שפיתחנו.

בת מצווה בירושלים

בת מצווה בכותל - יום טיול בירושלים וביקור במגוון אטרקציות שהעיר המדהימה הזו יודעת להציע. ננוע עם אוטובוס צמוד וצוות ההפקה יכלול מתופפים, צלמי סטילס ווידיאו, הדרכה צמודה והרבה מצב רוח. לא נוותר על הביקור המסורתי בכותל.

בת מצווה בקיסריה

אם אתם מחפשים חוויה יותר יוקרתית, אבל כזו שלא מוותרת על תוכן יהודי, אנחנו ממליצים על בת מצווה בקיסריה. האוטובוס שלנו יוביל את האורחים לסיור בגן הלאומי קיסריה. שם מול הים ובצל השרידים הקדומים מתקופת בית שני נערוך לכם אירוע בלתי נשכח.

מעוניינים לקבל רעיונות לבת מצווה נוספים לחצו כאן

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css