איך לתכנן שבת חתן ?

 על פי רוב, כאשר אנשים משוחחים על בר המצווה הם מתכוונים בעיקר לאירוע באולם האירועים, אליו מתקבצים בני משפחה קרובים כרחוקים, חברים מכל המסגרות, צלמי וידיאו תמונות סטיל ואפילו מגנטים, מוזיקאי האחראי על האווירה, מנות אוכל דשנות, שכנים מהרחוב, חברי הכיתה של חתן בר המצווה ומה לא. בשל ההתמקדות הרבה באירוע, אנשים נוטים לשכוח את שבת חתן בר מצווה, אשר כוללת את העלייה לתורה בבית הכנסת ולמעשה מסמלת יותר מכל את בר המצווה. 

כיצד מנהלים שבת חתן

על פי היהדות, יום בר המצווה נקבע בהתאם לתאריך העברי בו נולד הילד, כאשר השבת הראשונה שלאחר תאריך זה תוגדר שבת חתן בר מצווה. נהוג כי במהלך השבת, חתן בר המצווה נקרא לעלות לבימת בית הכנסת באופן חגיגי המלווה בזריקת סוכריות ומיני מתיקה נוספים. החתן מברך את ברכות התורה ומקריא בקול את הקטעים עליהם התאמן מבעוד מועד. לרגל שבת חתן בר המצווה, נהוג כי הוריו של החתן מזמינים את מתפללי בית הכנסת לקידוש וארוחה הממומנים על ידיהם. לשבת החתן של בר המצווה צפויים להגיע בעיקר בני משפחה קרובים. לפיכך, על הורי החתן לאתר מקום ללינת בני המשפחה במידה והם שומרי שבת, ולארגן עבורם את ארוחות השבת. ניתן כמובן לערוך שבתות חתן בר מצווה בבית מלון.

פנייה לחברת הפקת אירועים

ארגון שבת חתן בר מצווה בכותל היא משימה כלל לא קלה, במיוחד כאשר לוקחים בחשבון שהיא מתווספת למלאכת הפקת האירוע באולם האירועים. לכן, מומלץ לשקול פנייה לחברת הפקות אירועים אשר תוודא כי שבת בר המצווה תעבור בצורה מהנה ומושלמת. ככלל, בכדי לבחור את חברת ההפקות המתאימה מומלץ לבצע סקר שוק אחר חברה מנוסה שקיבלה המלצות וביקורת חיוביות על אירועים שערכה בעבר. השילוב בין ניסיון החברה בתכנון אירועים, בד בבד עם פידבקים חיוביים שקיבלה, עתיד לוודא כי מדובר בחברה מקצועית ואיכותית. רפאל הפקת אירועים מפיקה זה שנים רבות שבתות בר מצווה ומבחר אירועים נוספים ומוצלחים, כאשר היא משלבת בעת ובעונה אחת יחס אדיב ושירות מקצועי. 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css