איך לגרום לאורחים שלך להתרגש מבר המצווה

רעיונות לבר מצווה בניחוח וצביון יהודי מסורתי:

גיל 13 נחשב ביהדות לסמלי ומשמעותי במיוחד, היות והוא מסמל את שלב המעבר מתקופת הילדות אל עולם שבו הוא מתקבל כבוגר, על כל זכויותיו וחובותיו, ונהוג על פי המסורת היהודית לחגוג את השלב הזה בטקס בר המצווה.
עם זאת, כל מי שילדו מתקרב אל גיל המצווה והוא מתחיל לתור אחר רעיונות לבר מצווה ייחודית ומקורית, עשוי במהרה לחוש בלבול ותמיהה לנוכח העובדה שבשנים האחרונות השתנה אופיו של הטקס והפך מאירוע בניחוח וצביון יהודי מסורתי להפקה גרנדיוזית שסטתה מהמקורות ומורכבת משלל אטרקציות וגימיקים הזויים.
בין הגימיקים הללו ניתן למנות את אלו המציעים הסעת חתן השמחה אל האולם בלימוזינת ענק מפוארת שכוללת מושבי עור מפנקים, מסך טלוויזיה ובר משקאות עשיר, משחקי מחשב והולכי קביים בכניסה אל האולם ומסכי וידאו ענקיים המזכירים מועדוני דיסקו או מופע רוק.

רעיונות לבר מצווה ניחוח יהודי מסורתי וערכי - מהסוג המפגיש ומחבר בין היסטוריה שורשים ומורשת

מבית רפאל הפקת אירועים, חברה המתמחה בהפקת אירועים משפחתיים בקונספט ייחודי, מציינים שישנם כיום לא מעט רעיונות לבר מצווה הזויים כמו קבלת פנים עם מופע להטוטי אש או מופע פירוטכני של עשן וזיקוקי דינור, וגימיקים אחרים, מרחיקי לכת, כוללים את הקראת הדרשה בליווי ראפר ורקדני היפ הופ מקצועיים.
עם זאת, במקביל מסתמנת גם תופעה שבה אנשים מחפשים לחגוג את בר המצווה במתכונת שהיא הרבה מעבר לאטרקציות הללו שהופכות למופע בידורי, ושחלקן אף שנויות במחלוקת מבחינת גבולות הטעם הטוב.
כל מי שמחפש רעיונות לבר מצווה או שבת חתן בר מצווה המתאפיינים בערך מוסף, יכול למצוא כיום גם חברות המתמחות בהפקת אירועי בר מצווה מקוריים בניחוח יהודי מסורתי וערכי, מהסוג אשר מפגיש ומחבר בין היסטוריה ומורשת, שורשים ואהבת הארץ.

עליה לתורה והנחת תפילין באווירת קדושה ורוחניות

ישנם, כאמור, אינספור רעיונות לבר מצווה רעיונות לבר מצווה, והבחירה, כמובן, איננה קלה ופשוטה. מחברת רפאל הפקת אירועים מציינים שהקונספט לפיו מתוכנן האירוע תלוי לא מעט בטעמו האישי של חתן השמחה, אך מומלץ להפוך את ההכנות לאירוע לחוויה ששותפים לה כל בני המשפחה.
בנוסף, כדאי לחשוף את הנער גם אפשרויות של הפקה באווירה מסורתית ערכית ומחברת, כמו ציון טקס העליה לתורה והנחת תפילין בכותל בירושלים, תוך שהטקס מלווה באווירת קדושה ורוחניות, עם מתופפים, תוקעי שופרות, שירה וריקודים.
הפקת אירוע כמו בר מצווה בכותל אינה פשוטה כלל וכלל, ודורשת לא מעט תכנונים והכנות. לכן, מומלץ להסתייע לצורך זה בשירותיה של חברה המתמחה בהפקות אירועים, שיש מאחוריה ניסיון ומוניטין, על מנת להבטיח אירוע ייחודי, מקורי, מרגש ובלתי נשכח.

מוזמנים לקרוא עוד מידע על רפאל הפקות באמצעות לחיצה כאן

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css