איך כדאי לחגוג את יום בר המצווה

היום המיוחד שלכם בדרך שלנו 

הילדים שלנו גדלו והגיעו למצוות אך אם לומר קצנו בכל אירועי הערב הבנאליים אך בכל זאת אנחנו שואלים את עצמנו איך כדאי לחגוג את יום בר המצווה באירוע שלא ישכח לעולם?!
אז כנראה שהגעתם למקום הנכון.

רפאל הפקות אירועים תפיק לכם אירוע גדוש בשמחה ואטרקציות יחד עם כל המשפחה! שמטרת היום היא אחת לסחוף את כל הקהל בשמחה תוך השמת חתן בר המצווה במרכז היום ובמרכז השמחה.
אנחנו ברפאל הפקות אירועים מאמינים שיום הבר מצווה הוא אחד מהחוויות הבלתי נשכחות של האדם לכן אנחנו מציעים מגוון רחב של אופציות ליום שכולו חוויה.
הכיף מתחיל כאן..

היום שלנו מתחיל בבוקר האירוע בו המשפחה תקבע מקום קבוע מראש להתכנסות (חשוב לקבוע במקום שיש חנייה בשפע), שם כבר יחכה אוטובוס חדיש וממוזג יחד עם נהג חייכן וחברמן שיקבל את פני המשפחה.
משם יגיעו כל המשפחה והחברים ללטרון שם תחכה לכם ארוחת בוקר מפנקת ערוכה ומסודרת על שולחנות תוך כדי שיקבלו את פניכם צוות צילום שיתעד את הרגעים היפים שלכם, צוות מתופפים לבושי לבן עם תופי ג'מבה גדולים ושופרות שידאג לשמח את המשפחה בלי הפסקה ואומן שהוא חזן ופייטן המכיר את ירושלים והעיר העתיקה שכל מטרת הצוות ביחד היא אחת ויחידה - לסחוף את הקהל לאורך כל היום תוך פרגון מתמיד לנסיך של היום חתן בר המצווה ומשפחתו. במהלך ארוחת הבוקר יכיר צוות ההפקה את המשפחה כאשר מיד בסיומה יעלו כולם עם המשפחה לאוטובוס שם יתחיל השמח,"קרנבל" אמיתי - הכולל: תפילת הדרך, ברכה לקהל, שירים, קטעי הדרכה וקטעי קישור מצחיקים תוך התחברות של האומן אל המשפחה ובעיקר אל החתן.

בסיומה של הנסיעה תגיע המשפחה לשער ציון (מעט יותר למעלה מהכניסה הראשית - שער האשפות) שם יחכה להם מתופף נוסף גם הוא לבוש לבן.
שם, בניחוח המיוחד של העיר ירושלים, תתחיל התהלוכה המשמחת עם טקס מרגש של ברכה לחתן בר המצווה בליווי שופרות.
סרטון של הטקס!!

למעבר לתמונות היכנסו לקישור >> גלריית תמונות

מיד לאחר הטקס תצא תהלוכה שכל כולה שמח!! בליווי מתופפים והאומן וכמובן צלם. בתהלוכה כולה פרוסה חופה מעל החתן הנותנת תחושה לו ולמשפחה שהיום זה לא סתם יום, היום מכניסים נסיך לשער המלך!
במהלך התהלוכה נעצור פעמיים להצגה מיוחדת שהכוכב שלה הוא חתן בר המצווה ופעם שניה לסיפור מיוחד על העיר ירושלים שכמובן יש בו מוסר השכל גדול לחתן בר המצווה.
את התהלוכה ילווה דובי גדול שידאג לשמח את כל המשפחה וכמובן את חתן בר המצווה שלנו. תמונה של הילד רוקד עם הדובי כותל
בסיומה של התהלוכה נעצור לטקס הפרחת בלונים בצבעים כחול לבן (ניתן לבחור צבעים אחרים) בשילוב תקיעת השופר למען חיילי צבא הגנה לישראל. (מניסיוני העשיר תמיד יש חיילים במעמד)
סרטון של ההפרחת בלונים מיוטיוב!!

לאחר מכן נעבור למרכז היום העלייה לתורה וטקס הנחת תפילין בכותל המערבי, המקום הקדוש ביותר לעם היהודי, שם יעלה הילד לקרוא בתורה שכל הטקס המרגש ינחה האומן שהוא גם חזן ופייטן.
*יש לשים לב כי לרחבת הכותל המערבי נגיע לקראת השעה 12 וחצי במטרה לשמור על המשפחתיות ולהרויח את הכותל כמעט ריק מאנשים. את הרחבה המשפחתית בכותל יכינו אנשי צוות ההפקה אותה הם יערכו בכיסאות ושמשיות במידת הצורך. *אימהות יקרות - לא לדאוג צוות רפאל הפקות אירועים ידאג שתראו ותשמעו את ילדכם עולה לתורה במרחק של פחות ממטר. (יותר קרוב מעלייה לתורה בבית הכנסת!!)

בסיום הטקס בכותל המערבי תעלה שוב המשפחה על האוטובוס לכיוון ארוחת הצהריים המפנקת באחת מן המסעדות בעיר ירושלים.
לצוות ההפקה של רפאל הפקות אירועים מספר גדול של מסעדות העובדות בתיאום מראש ובהכנה מלאה ליום בר המצווה.
במסעדה ניתן לשלב קלידן עם מערכת הגברה וגם שם לעשות שמח כך תרוויחו אופציה להזמין חברים ומכרים רחוקים יותר ואירוע של ממש!

מאחלים לכם המון מזל טוב ובהצלחה !

לשאלות צרו עימנו קשר באמצעות הקלקה כאן

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css