איך בוחרים קונספט לאירוע בר המצווה

כהורים, תעשו הכל על מנת לשמח את ילדכם ביום ההולדת ה-13 שלו! האתגר הגדול שלכם? לבחור קונספט אחד לחגיגת אירוע המצווה, מתוך אינספור רעיונות לבר מצווה הזמינים לכם. באמצעות כמה שאלות מנחות, תוכלו גם אתם לבחור את הקונספט המתאים ביותר, המרגש ביותר והנכון לכם ביותר.

זיכרו: הפקה משותפת שלכם ושל ילדכם

כשאתם בוחנים רעיונות לבר מצווה, נדמה כי אחד הדברים החשובים ביותר הוא להבטיח כי הילד היקר לכם יהיה שותף לבחירה. המון פעמים, יוצא מצב שההורים בוחנים את האפשרויות השונות וגם מחליטים לגבי קונספט החגיגה הסופי, בעת שהילד צריך לקבל את החלטת ההורים מבלי שהוא הביע את דעתו. בימי ההולדת הקודמים, סביר כי הילד לא לקח חלק פעיל בהפקת יום ההולדת, אך עליכם לזכור כי כעת מדובר על גיל 13 – גיל המציין את המעבר מילדות אל בגרות, כך שיש להתחשב ברצונותיו של ילדכם ולהפוך אותו לשותף פעיל בארגון אירוע המצווה שלו.

עם כמה אורחים תרצו לחגוג את האירוע?

כשאתם בוחנים רעיונות לבר מצווה ומוצאים עצמכם מתלבטים בין כמה אפשרויות, אחת הדרכים לסנן את האפשרויות היא על פי כמות האורחים שאיתם תרצו לחגוג. מטבע הדברים, ישנן חגיגות שתוכלו לחגוג עם מאות אורחים, וישנם אירועים שתוכלו לחגוג אותם אך ורק עם עשרות בודדות. כך לדוגמא, אירועי בר מצווה בכותל הינם אירועים המקדשים את המשפחתיות והאינטימיות, והם מופקים בקו בוטיקי יותר ופחות המוני. על כן, נסו להבין איזה אירוע מתאים יותר לכם.

שאלו את עצמכם: מה יהפוך את האירוע לאירוע בלתי נשכח?

מה שצריך להנחות אתכם לאורך כל הדרך היא העובדה כי אירוע המצווה הינו אירוע חד פעמי המגיע פעם בחיים. כל החיים יהיה לילדכם לחגוג יום הולדת, אך אירוע מצווה הינו יום הולדת המגיע פעם בחיים! על כן, נסו לצמצם אפשרויות בנאליות כמו מתחמי אירועים, מועדוני ילדים או חגיגה בחצר הביתית. על מה עליכם להתפקס? על אפשרויות מקוריות יותר, מיוחדות יותר ומרגשות יותר. רעיונות לבר מצווה אומנם יש לא מעט, אך אירוע מצווה הנערך בכותל בירושלים יש רק אחד. במידה ואתם רוצים להפוך את האירוע לאירוע מרגש ובלתי נשכח – זו הדרך!

שאלת התקציב: כמה תרצו להשקיע באירוע המצווה?

וחשוב לקחת בחשבון כמובן גם את השיקול הכלכלי. לכל משפחה יש תקציב משלה, ובעוד ישנן משפחות שיכולות להפיק את אירוע המצווה בתקציב בלתי מוגבל, גם ישנן המשפחות שמראש דבקות בתקציב צנוע יותר. ישנן עשרות רעיונות לבר מצווה, והדרך שלכם לצמצם אפשרויות ולבחור את קונספט החגיגה שלכם היא עם הגדרת התקציב. אירועים במתחמי אירועים יכולים להגיע למאות אלפי שקלים, בעוד אירוע אינטימי יותר, מרגש יותר ורוחני יותר כמו אירוע בירושלים, הינו זול יותר ומאפשר לכל משפחה לחגוג ובגדול!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css