איך אפשר לחגוג בת מצווה בצורה אחרת

בניגוד למה שרובנו חושבים, חגיגת בת המצווה עבור נערה היא משמעותית לא פחות מחגיגות בר המצווה לנער, והכניסה תחת עולה של תורה ולעולם ההתבגרות נכונה בשני המקרים.
בדרך כלל הפקות לבת מצווה נופלות בין שני קצוות – הפקות מושקעות מדי בנוסח חתונה באולם אירועים, הדורשות השקעה כלכלית גדולה והפקה מסובכת עבור ההורים, או מסיבות צנועות מדי, שאינן מביאות לידי ביטוי את חשיבותו של היום הזה עבור הנערה. הצוות המקצועי של חברת רפאל הפקות מסביר איך אפשר לחגוג בת מצווה בצורה אחרת.

הפקת אירוע

לחגיגות בר ובת המצווה כאחד יש להתייחס כאל אירוע לכל דבר ועניין, וככזה הוא דורש הפקה רצינית ומקצועית, גם אם היקף המוזמנים הוא קטן. כדי להצליח להפיק אירוע בעל משמעות, בלי להתמוטט מעודף מטלות בדרך אליו, יש צורך בניסיון וידע, שלרוב האנשים אין, פשוט משום שזה אינו מקצועם.

הגדרת הרצונות וסדרי העדיפויות

התחלתן של הפקות בת מצווה חייבת להיות ישיבה משותפת עם הנערה והוריה כדי לשמוע מה הם היו רוצים, ולדרג את הרצונות על פי סדר חשיבותם בעיני המשפחה. לעיתים רצונה של הנערה מתנגש עם רצון הוריה, באופן טבעי, ואז יש צורך לדאוג למצוא את שביל הזהב המפשר, שיתקבל על ידי שני הצדדים. לפעמים מדובר באופן הצגת הדברים או ביציקת תוכן לתוך האירוע, ואת זה כדאי להשאיר לידי המומחים.

תוכן משמעותי להפקות בת מצווה

כדי לא ליצור חגיגה ריקנית ושטחית חייבים ליצוק תוכן משמעותי ולהעניק ערך מוסף לאירוע. ההמלצה שלנו היא הפקת בת מצווה בכותל, כך אפשר להנות מיום בת מצווה בירושלים, שמתחיל בנסיעה משותפת לאזור לטרון, ממשיך בטיול מודרך בירושלים, ומסתיים בתפילה משותפת של הנערה ואמה לשלום ירושלים. לאורך היום ילוו את המשפחה חזן, מתופפים והפתעות נוספות.

והמחיר

פעמים רבות השורה התחתונה להפקות אירועים שונות, בכללן הפקות בת מצווה, היא המחיר. כולם רוצים משמעות וערך מוסף אבל לא יודעים כמה זה עולה. הפקת בת מצווה ראויה לשמה, המלווה את הנערה ביום ההתבגרות שלה וכניסתה לעולם הנשים, לא צריכה לעלות יותר ממסיבה נוצצת וסתמית, והיא שווה עשרות מונים יותר, עבור הנערה ועבור הוריה.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css