אטרקציות נהדרות לבר מצווה בכותל

חגיגות גיל המצוות

13 שנים חיכיתם והנה בינכם הגיע לגיל המיוחל, הוא כבר נער צעיר וכעת הגיע הרגע לחגוג זאת ולסמל את הרגע. בר מצווה היא למעשה חגיגה יהודית עבור הנער בן ה-13 אשר למעשה הגיע לגיל מצוות. כעת יהיה עליו לעלות לתורה, ללמוד מספר חודשים את פרשת הבר מצווה ולהקריא אותה. חלק מן ההורים יעשו את החגיגה הזו בבית הכנסת וחלק מן ההורים יבחרו לחגוג זאת בכותל.

בר מצווה בכותל היא בר מצווה מיוחדת

כאשר מחליטים לחגוג בר מצווה בכותל, למעשה בוחרים לחגוג במקום הכי קדוש שמסמל את בית המקדש. זה למעשה לחגוג בבית הכנסת הגדול ביותר לעם ישראל ויש לכך משמעות רבה. כמובן שחגיגה בבית כנסת היא נהדרת, אך בר מצווה בכותל מיוחדת פי כמה. כאשר חוגגים בכותל יש מספר רב של אטרקציות אשר יכולות ללוות את הנער והמשפחה והופכות את היום הזה למהנה ומרגש מאוד.

ארוחת בוקר לתחילת היום

אין כמו ארוחת בוקר טובה ומיוחדת לפני שמתחילים את היום. האוטובוס שלכם ושל אורחיכם יעצור במקום הארוחה, תאכלו בנעימים ומשם על בטן מלאה תמשיכו היישר אל האזור ממנו תתחילו ללכת אל הכותל על מנת להתחיל את החגיגה.

ליווי מתופפים לכותל

אחת האטרקציות המקסימות בחגיגת בר מצווה בכותל היא להביא מעגל מתופפים. כאשר תגיעו לאזור ירושלים, למעשה תעצרו עם האוטובוס שהביא אתכם, את המשפחה והאורחים במקום שממנו תתחילו ללכת לאזור הכותל. המתופפים ילוו את השיירה שלכם בעזרת שירים ותיפוף אשר יהפכו את החגיגה לשמחה מאוד.

שולחן מתוקים בסיום התפילה

ניתן לבקש מחברת ההפקה ליצור לכם ברחבת הכותל, באזור בו מקיימים את הבר מצווה, שולחן מתוקים נחמד עם עוגות, עוגיות, שתיה קלה. משהו נחמד מעורר לסיום התפילה. בהמשך תוכלו ללכת לאכול צהריים. אך בינתיים יש עוד מספר אטרקציות שתוכלו לעשות.

סיור במנהרות הכותל יחד עם מדריך

באזור הכותל יש גם אזור שנקרא מנהרות הכותל. אזור ארכיאולוגי אשר מראה את את העיר העתיקה אשר חבויה מתחת לאזור הרחבה. יתלווה אליכם מדריך מוסמך אשר יקח אתכם יחד עם האורחים לסיור סופר מעניין אשר יחזיר אתכם אחורה בזמן לתקופת דוד המלך. תוכלו לראות את האבנים הגדולות והמקוריות של האזור. זו חוויה היסטורית מיוחדת מאוד שהאורחים שלכם לא ישכחו.

וצלם וידאו למהלך האירוע

אירוע בר מצווה בכותל הוא אירוע של פעם בחיים, כמובן שמומלץ מאוד לתעד אותו בעזרת צלם וידאו וסטילס אשר ילווה אתכם לאורך כל היום. הצלם יצלם את ההליכה אל הכותל מעגל המתופפים ואת האירוע כולו ולכם תישאר מזכרת נהדרת מהיום המדהים הזה.

ארוחת צהריים לסיום האירוע

את האירוע תוכלו לסיים בארוחת צהריים מפנקת ומיוחדת באזור ירושליים. אין כמו לסיים את היום לאחר כל האטרקציות בארוחה נעימה יחד עם האורחים. חתן הבר מצווה יוכל להקריא את דרשת הבר מצווה ולסיים את היום בשמחה גדולה.

 

צרו קשר למידע נוסף אודות הפקת בר מצווה בכותל

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css