טקס מרגש

טקס מרגש

הרגע המרגש בו חתן בר המצווה מקבל החותמת להיותו גבר מן המניין.

בטקס מרגש נעלה את חתן בר המצווה מלווה על ידי משפחתו לתורה בתוך רחבת הכותל המערבי. מטרתנו היא לא ליצור זמני אירגון גדולים שיגרמו לקהל להתפזר בתוך רחבת הכותל ולכן, צוות ההפקה ידאג לסדר ולארגן את כל האמצעים הלוגיסטיים בתוך הרחבה בטרם המשפחה תגיע - שולחנות, כיסאות, ספר תורה, פרוכת והיכל, שמשמיות (ביום שטוף שמש) ותעודה עם שם החתן ותאריך האירוע.
אימהות יקרות, חשיבות קרבתכן לבנכם במהלך הטקס עליונה. לכן צוות ההפקה ידאג למיקום קרוב של האם, מרחק של מטר אחד!! כך שתוכלו לראות, לשמוע ואפילו לזרוק סוכריות במהלך כל הטקס.,
ביום גשום בו לא תתאפשר הוצאת ספר תורה לרחבה החיצונית של הכותל נתכנס כולם לטקס ברחבה הפנימית של הכותל הקרויה גם 'קשת וילסון' ובה האם תצפה ותשמע את בנה דרך עזרת הנשים. כמובן שבימות הגשמים ניתן ואף רצוי לשריין בית כנסת עתיק לטובת הטקס בתוך רחבת העיר העתיקה בירושלים מרחק הליכה קצרה מאוד מהכותל המערבי, שם תהיה האם צמודה במהלך כל הטקס לחתן בר המצווה.
מיד בהגיענו נתחיל בטקס המרגש הכולל: הנחת תפילין של חתן בר המצווה ובני המשפחה, קריאת שמע - גברים ונשים כאחד, הוצאת ספר תורה כולל עלייה לתורה ולקראת סיום הטקס המרגש של בו ההורים מברכים את ברכת "ברוך שפטרני".
בסיומו של הטקס נתאסף כל המשפחה בנקודה ברחבה החיצונית של הכותל המערבי לתמונות משפחתיות.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css