הפקת בת מצווה בכותל

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם!

לא משנה עד כמה השקעתם בימי ההולדת הקודמים של ילדתכם – הרי שיום ההולדת ה-12 הוא יום הולדת שבו אתם עתידים להשקיע אפילו יותר. הסיבה? ההתרגשות הגדולה והסימבוליות שיש לגיל הזה במסורת היהודית.

המון משפחות בוחרות לחגוג בעיר הבירה של ישראל, ירושלים – ברחבת הכותל.
אנחנו ב"רפאל הפקות" חוגגים עם כל ילד וכל ילדה, ומרגישים גאים ומאושרים על כך שאתם נותנים בנו אמון ומפקידים אצלנו את האירוע המרגש ביותר בחייה של ילדתכם! ממש כמו שאנו משקיעים רבות עם בר מצווה בכותל, כך אנו משקיעים באירועי בת המצווה המסמלים את גדילתה של ילדתכם ואת הצעד הנוסף שהיא עושה אל עבר חיים בוגרים. לפניכם, טעימה קטנה ממה שמחכה לכם עם הפקת בת מצווה בכותל...

חגיגת בת מצווה בירושלים – מדוע כן?

מדוע בכלל המון משפחות בוחרות באפשרות של הפקת בת מצווה בכותל? שאלה מצוינת! ראשית, חשוב להבין כי ירושלים היא עיר של כולם! אמנם יחסי הציבור שלהם מתמקדים בעיקר על הקהל המסורתי-דתי, אך ירושלים שייכת גם לקהל החילוני. אם אתם מגיעים ממשפחה יהודית עם רקע חילוני, דעו כי נשמח להכיר לכם את המסורת, להפגיש אתכם עם רחבת הכותל המרגשת ולהעניק גם לכם את הזכות ליהנות מתפאורה נדירה באירוע המצווה של ילדתכם.

אירועי המצווה מגלמים בתוכם גוון של מסורת יפה, ואין עוד מקום סימבולי יותר עבור הפקת בת מצווה בכותל. עבור קהל המאמינים, הכותל הוא סימן לתקווה, תוך שהוא בעל ערך אדיר וחשיבות יוצאת דופן. במקום הזה, הקדוש כל כך לעם היהודי בישראל וליהודים בתפוצות, תוכל ילדתכם לקבל את הזכות לחגוג את היום המרגש בחייה!

לאורך כל האירוע: תשומת הלב על הילדה החוגגת

אנו לא יודעים למה התרגלתם בימי ההולדת הקודמים, אך בעת שחוגגים בת מצווה בכותל, כל תשומת הלב מופנית אל ילדתכם. אנו רואים באירוע המצווה כיום חג של ממש, ולכן אנו עושים הכל על מנת לכוון את הספוטים על ילדתכם הנרגשת. איך נעשה זאת? עם חיזוקים חיוביים, פירגון, שיתופה בתיפוף, שירה ותפילות, ואינספור ברכות שנרעיף עליה. 

יום הולדת תמשיכו לחגוג לילדתכם בכל שנה עד 120, אך הפקת בת מצווה בכותל היא הפקה נדירה וחד פעמית – כזו המתרחשת פעם אחת בחיים שלמים. אנו נעשה הכל על מנת להבטיח כי ילדתכם תהיה מאושרת, שמחה ונרגשת ביום המיוחד שלה. 

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם!‎ השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם‎

בוקר טוב מתחיל עם ארוחת בוקר מפנקת!

ממש כמו באירועי בר המצווה, גם הפקת בת מצווה בכותל מתחילה בארוחת בוקר לכל המשפחה. מדובר על תחנה ראשונה שיש לאורך היום, כאשר באמצעות ארוחת הבוקר יש לנו אפשרות לפנק אתכם, ללכד אתכם וגם לתעד את הרגעים המשפחתיים. אנו מציעים לבחירה מספר ארוחות בוקר, כאשר אתם תוכלו לבחור את זו החביבה עליכם. הניסיון מלמד אותנו כי ארוחת בוקר ביום שכזה מאד חשובה – לכם ולגופכם עם דלק ואנרגיה. אז אל דאגה, אתם לא צריכים להכין ולאכול אותה בבית, אנו דואגים לכם לכל במסגרת הפקת בת מצווה בכותל!

כולם שבעים ומרוצים? עולים על האוטובוס לירושלים

כל הצוות של "רפאל הפקות" ואתם עולים לאוטבוס מיד לאחר ארוחת הבוקר. ההילולה הגדולה מתחילה ברגע בו נהג האוטבוס יוצא מהחניה בדרך לעלות לעיר ירושלים. נקרא את תפילת הדרך, נברך את הילדה הנרגשת ונשיר בעבורה שירים. הפקת בת מצווה בכותל שמה את הדגש על כל שלב בדרך – כך שאין רגע דל. אנו עושים הכל בכדי לשמח ביום הזה – את ילדתכם ואתכם כמשפחה. מדובר על יום הצבוע בצבעים של טוהר, התחלה חדשה וברכה גדולה.

ואתם ההורים? לא צריכים לדאוג לדבר

הפקת בת מצווה בכותל ע"י "רפאל הפקות", נותנת לכם ההורים את כל הפנאי שבעולם ליהנות עם ילדתכם. אתם לא צריכים להיות טרודים בארגונים, להכין ארוחות או לדאוג לקישוט האירוע. הפקת האירוע דרכנו כוללת את כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו (וגם את מה שאתם לא מעלים על דעתכם כרגע). בכל אירוע, כולל הפקת בר מצווה בכותל – אנחנו כאן לשירותכם!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css