הפקת אירוע בר מצווה בכותל

רפאל הפקות - הגעתם למקום הנכון

הילדים שלנו גדלו והגיעו למצוות אך אם לומר קצנו בכל אירועי הערב הבנאליים, אך בכל זאת אנחנו שואלים את עצמנו, איך כדי לחגוג את הפקת בר מצווה בכותל באירוע שלא ישכח לעולם?!

רפאל הפקת בר מצווה בכותל תפיק בעבורכם אירוע גדוש בשמחה ואטרקציות יחד עם כל המשפחה. מטרת היום היא אחת ויחידה, לסחוף את כל הקהל בשמחה תוך השמת חתן בר המצווה במרכז היום ובמרכז השמחה. אנחנו ברפאל הפקות אירועים מאמינים שבר המצווה הוא אחד מהחוויות הבלתי נשכחות של האדם ולכן אנחנו מציעים מגוון רחב של אופציות ליום שכולו חוויה. בר מצווה בכותל ברמה אחת מעל כולם!

לפרטים נוספים לחצו

בסיומה של הנסיעה תגיע המשפחה לשער ציון (מעט יותר למעלה מהכניסה הראשית - שער האשפות) שם יחכה להם מתופף נוסף גם הוא לבוש לבן ועליו זר בלוני הליום בצבעי כחול ולבן. שם, בניחוח המיוחד של העיר ירושלים, תתחיל תהלוכה משמחת עם טקס מרגש של ברכה לחתן בר המצווה של הפקת בר מצווה בכותל בליווי שופרות. מיד לאחר טקס הבר מצווה בכותל, תצא תהלוכה שכל כולה שמח בליווי מתופפים, האומן, וכמובן הצלם.

במהלך התהלוכה כולה תהיה פרוסה חופה מעל החתן הנותנת תחושה לו ולמשפחה שהיום זה לא סתם יום, היום מכניסים נסיך לשער המלך! במהלך התהלוכה נעצור פעמיים פעם ראשונה להצגה מיוחדת שהכוכב שלה הוא חתן בר המצווה, ובפעם השניה לסיפור מיוחד על העיר ירושלים שכמובן יש בו מוסר השכל גדול לחתן בר המצווה.את התהלוכה ילווה דובי גדול שידאג לשמח את כל המשפחה וכמובן את חתן בר המצווה שלנו.

מחפשים חברת הפקות מקצועית שתהפוך כל אירוע בר מצווה בכותל להצלחה?!

הפקת אירוע בר מצווה בכותל - הכיף מתחיל כאן..

אינספור לקוחות וספקים יגידו לכם שאנחנו הטובים ביותר!

היום שלנו מתחיל בבוקר האירוע בו המשפחה תפגש להתכנסות (חשוב לקבוע במקום שיש בו חנייה בשפע), שם כבר יחכה אוטובוס חדיש וממוזג יחד עם נהג חייכן וחברמן שיקבל את פני המשפחה.

משם יגיעו כל המשפחה והחברים ללטרון שם תחכה לכם ארוחת בוקר מפנקת (מתוך מספר ארוחת בוקר לבחירה) ערוכה ומסודרת על שולחנות תוך כדי שיקבלו את פניכם צוות צילום שיתעד את הרגעים היפים שלכם, צוות מתופפים לבושי לבן עם תופי ג'מבה גדולים ושופרות, שידאג לשמח את המשפחה בלי הפסקה, ואומן שהוא חזן ופייטן המכיר את ירושלים והעיר העתיקה שכל מטרת הצוות ביחד היא אחת ויחידה - לסחוף את הקהל לאורך כל היום תוך פרגון מתמיד לנסיך של היום חתן בר המצווה ומשפחתו. הפקת בר מצווה בכותל זה המקום בשבילכם.

במהלך ארוחת הבוקר יכיר צוות ההפקה את המשפחה כאשר מיד בסיומה יעלו כולם עם המשפחה לאוטובוס שם יתחיל השמח,"קרנבל" אמיתי - הכולל: תפילת הדרך, ברכה לקהל, שירים, קטעי הדרכה וקטעי קישור מצחיקים תוך התחברות של האומן אל המשפחה ובעיקר אל החתן.

בסיומה של התהלוכה נעצור לטקס הפרחת בלונים בצבעי כחול ולבן (ניתן לבחור צבעים אחרים) בשילוב תקיעת השופר למען חיילי צבא הגנה לישראל. (מניסיוני העשיר תמיד יש חיילים במעמד) משם נמשיך למרכז היום, עלייה לתורה וטקס הנחת התפילין בכותל המערבי, המקום הקדוש ביותר לעם היהודי. שם יעלה חתן הבר מצווה לקרוא בתורה,את כל הטקס המרגש ינחה האומן שהוא גם חזן וגם פייטן.

יש לשים לב כי לרחבת הכותל המערבי נגיע לקראת השעה 12 וחצי המטרה לשמור על המשפחתיות ולהרויח את הכותל כמעט ריק מאנשים. את הרחבה המשפחתית בכותל יכינו אנשי צוות ההפקה אותה הם יערכו בכיסאות ושמשיות במידת הצורך.

ליאור רפאל הפקות אירועים בכותל יבנה לכם את את האירוע שלכם על מנת שכול האירוע יהיה בדיוק מה שהתכוונת אליו – לחגוג נכון זה אמנות ולייצור את הטקסט המשולם לילד שלכם ביום המיוחד שלו זה בדיוק הדבר שיגרום לרגע הזה בהגיעו לבגרות להיות חקוק בליבו ובזכרון הקולקטיבי.

הפקת בר מצווה בכותל על ידי ליאור הפקות אירועים הוא נדבך מדהים בהפיכותו של העלם לגבר – כול , התפיסה שהוא עכשיו איש בוגר ואחראי יותר מקבלת משנה תוקף ולכן חשוב לעשות את האירוע כהפקה עם החברים ועם המשפחה על מנת לייצר זכרון מדהים

צור קשר

צוות רפאל הפקות ידאג שתראו ותשמעו את ילדכם עולה לתורה במרחק של פחות ממטר - יותר קרוב מעלייה לתורה בבית הכנסת!!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css