בת מצווה בכותל

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם!

גם אתם מתרגשים לקראת חגיגות יום ההולדת ה-12 של ילדתכם? האמינו לנו – גם אנחנו!

כיום, יותר ויותר ילדות בוחרות לזנוח את חגיגות ה"בת מצווש" לטובת חגיגה ערכית ומרגשת הרבה יותר - בת מצווה בכותל. רבים סבורים כי חגיגות המצווה בירושלים שמורות אך ורק לבנים החוגגים בר מצווה בכותל, אך כידוע – ירושלים היא ירושלים של זהב ופשוט של כולם וכולן!
ישנם אירועים שחוזרים על עצמם במחזוריות קבועה פעם בשנה, אך גם ישנם כאלו שחוגגים פעם אחת בחיים שלמים: הפכו את הפעם הזו לבלתי נשכחת עם בת מצווה בכותל!

"רפאל הפקות" – אירוע בת מצווה בסטנדרט הגבוה ביותר!

כהורים, יש בכם את הרצון לארגן ולחגוג לילדכם את אירוע המצווה המושקע והמרגש ביותר. עם זאת, הפקה של אירוע בסדר גודל שכזה מצריכה מכם ניסיון, השקעה בזמן והמון יצירתיות. אנחנו ב"רפאל הפקות" מאפשרים לכם לשבת רגל על רגל, ולהגיע ממש כ"אורחים" אל חגיגת המצווה של ילדתכם! בת מצווה בכותל המופקת על ידינו מופקת בסטנדרט הגבוה ביותר – ללא פשרות!

בהתאם לבקשות שלכם, לציפיות שלכם ולמטרות שלכם, נתכנן ונארגן אירוע מושקע, ייחודי ומרגש של בת מצווה בכותל. אנו מרגישים את כובד האחריות על הכתפיים שלנו, ושמחים להכתיר אירועים שאנו מפיקים כהצלחה פעם אחר פעם. האירוע הבא? אירוע בת מצווה בכותל של ילדתכם! ישנן בנות שחוגגות את יום ההולדת ה-12 מבלי שהן ביקרו בחייהן בירושלים. אנו נהפוך את המפגש הראשון הזה למפגש נדיר מסוגו!

המטרה ברורה: לשמח את הילדה ביום המאושר

אחד הדברים החשובים לנו ביותר בחגיגה של בת מצווה בכותל הוא לשמח את ילדתכם! מה זה אומר בשבילנו לשמח? לבסס את התנאים האידיאלים ביותר בעבורכם לעטוף את ילדתכם, בעוד אנחנו נדאג לפרגן לה, להעצים אותה, לשיר לה, לנגן לה ולשמוח איתה בכל דקה לאורך האירוע. לשמוח זו מצווה – ואנו נקיים את המצווה הזו יחד אתכם לאורך כל אירוע בת מצווה בכותל.

מארוחת הבוקר ועד מעגל המתופפים

את היום המרגש של אירוע בת מצווה בכותל נפתח בארוחת בוקר. עם התרגשות גדולה שכזו, אתם חייבים להכניס משהו לבטן. כשאנחנו מדברים על ארוחת בוקר, אנחנו מדברים על ארוחה עשירה ומגוונת, עם שלל מטעמים אהובים וטעימים. באירוע, כמו באירוע, מגיע לכם ולאורחים שלכם לאכול טוב. ארוחת הבוקר היא תחנה נוספת בדרך אל בת מצווה בכותל, כאשר היא הזדמנות מצוינת בעבורנו לתעד אתכם, לשיר לכם ולנגן לכם מכל הלב.

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם!‎ השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם‎

אנחנו ואתם – נסיעה מגבשת אל עיר הבירה ירושלים

אחרי שכולם ישבעו, אנחנו נעלה הילוך עם חגיגת בת מצווה בכותל! נסיעה משותפת באוטובוס מאפשרת לכם כמשפחה להתגבש, להתלכד ולהפוך ליחידה אחת גדולה שכל מטרתה היא לחגוג. אנחנו כבר נספר לכם כי הנסיעה לא תהיה הנסיעה השקטה ביותר בחייכם, אלא ליהפך: לאורך כל הנסיעה אנחנו שרים, מתפללים, מנגנים ומשמחים. הדרך לירושלים מרגשת, ואנחנו נהפוך אותה מרגשת אפילו יותר!

כשאתם חוגגים איתנו הפקת בת מצווה בכותל, אתם לא צריכים להטריד את עצמכם בדבר בפן ההפקתי. אנו מנוסים היטב בהפקה של אירועים מסוג זה, כך שאתם יכולים פשוט להיות לצד ביתכם וליהנות איתה מהרגעים המרגשים ביותר בחייה.

תשומת לב ופירגון אדיר לילדה החוגגת

לא משנה כלל כמה אורחים יחגגו בת מצווה בכותל, הרי שאת תשומת הלב שלנו אנו מעניקים לילדתכם הנרגשת. ביום המיוחד הזה – יום החג הפרטי שלה, מגיע לה לקבל תשומת לב אדירה, חיבוק, פירגון והמון אהבה. אנו נעצים אותה בחיזוקים חיוביים, נאיר אותה בספוטים של אהבה ונציף אותה בהתרגשות. המטרה שלנו: להפוך אירוע בת מצווה בכותל לאירוע בלתי נשכח שישאיר טעם טוב לכל החיים.

ירושלים של זהב ושל אירוע בת מצווה!

כאמור, אנו לא חוגגים רק בת מצווה בכותל, אלא שיש לנו ניסיון רב גם בהפקות של אירועים אחרים כדוגמת הפקת בר מצווה בכותל. העיר ירושלים מחבקת אתכם בזרועות פתוחות עם חגיגת כל האירועים המשמחים בחייכם!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css