בר מצווה בכותל

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם!

חולמים לחגוג בר מצווה בכותל לבנכם באווירה מרגשת וקדושה? הגעתם למקום הנכון!

יותר ויותר משפחות בוחרות לחגוג את יום ההולדת המיוחד – יום ההולדת ה-13, באווירה קצת שונה. בעוד ימי הולדת אחרים מאופיינים בטון "ילדותי" יותר, הרי שגיל 13 מסמל את הבגרות ואת קבלת האחריות שמקבל עליו הילד בתור ילד יהודי. חגיגת בר או בת מצווה בכותל מאפשרת לכם להתקרב למסורת, ליהנות מאווירה משפחתית ואינטימית וליהנות מתפאורה מרהיבה של העיר ירושלים.

"רפאל הפקות" – חגיגת מצווה בראש שקט

איתנו, אתם לא צריכים לטרוח, לדאוג או לעשות ארגונים שונים: החברה שלנו מתמחה בהפקה של בר מצווה בכותל! אמנם כשחושבים על בר מצווה בכותל, חושבים בעיקר על רגע השיא של האירוע – בו הילד עולה לתורה. עם זאת, אנחנו דואגים לכל שלב ביום, כך שאירוע המצווה יהיה ממש אירוע! לא משנה כלל מהי העונה בשנה – חורף, קיץ, סתיו או אביב – אנו נעטוף את ילדכם באירוע מרגש, שמח וייחודי.

על הפקת האירוע אנו עומלים בתשוקה רבה, תוך אהבה אמיתית למסורת ולחגיגות. בר מצווה בכותל הוא אירוע שחוגגים רק פעם אחת בחיים, אך הוא נשאר בלבו של הילד וגם בלבבותיכם – לנצח! אנו מודים לכם על האמון שאתם נותנים בנו ועל הזכות להיות אלו שמנצחים על האירוע המרגש ביותר בחייו של ילדכם: בר מצווה בכותל.

אירוע שכולו עטוף בשמחה

יש לנו מטרה אחת ב"רפאל הפקות" – לחגוג לילדכם בר מצווה בכותל על טהרת השמחה! לכן, כבר מהרגע בו ניפגש אתכם ביום האירוע, נדאג לבצע היכרות מעמיקה, נלחץ יידיים, נתחבק ונשמח. אנו מאמינים שבאירוע נדיר שכזה, הדבר החשוב ביותר הוא לשמוח, להיות במורל גבוה ולהעלות לילדכם את מצב הרוח – איתו הוא ישאר לאורך כל האירוע. בר מצווה בכותל, בשונה מימי הולדת קודמים שחגגתם, הוא אירוע בעל טעם אחר וייחודי. אנו נעשה הכל על מנת לבסס בעבורכם את תנאי החגיגה האידיאלים – הכל בכדי שתוכלו גם בעוד כמה שנים להיזכר באירוע המרגש בחיוך.

אירוע מצווה בירושלים – רגע משפחתי לכל החיים

לצד אירועי בר מצווה בכותל אנו שמחים לבשר לכם כי אנו מפיקים גם בת מצווה בכותל! אם ילדתכם חוגגת בקרוב את יום ההולדת ה-12, אנו נשמח להיות אלו המנצחים על הפקת בת מצווה בכותל.

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם!‎ השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם‎

ארוחת בוקר מפנקת, צוות צילום ומתופפים

אז איך מתחילים הפקת בר מצווה בכותל? כמובן שבארוחת בוקר חגיגית! כידוע, את האירועים הגדולים במסורת היהודית ובתרבות הישראלית, חוגגים עם אוכל ועם אוכל טוב. אז לא, אינכם צריכים גם לדאוג לארוחת בוקר ביום האירוע – בשביל זה יש אותנו! נפתח יחד את היום בארוחת בוקר עשירה, מגוונת וגדושה בטעמים טובים. כבר משלב ארוחת הבוקר, יעטוף אתכם – בני המשפחה, צוות של צלמים שיתעדו כל רגע מהאירוע המרגש והנדיר.
כמו כן, יקבלו את פניכם מתופפים שירימו את המורל וימנפו את החוויה וההתרגשות לשיאים! אירוע בר מצווה בכותל מורכב מכמה חלקים שונים, ואנו נדאג לכך שכל שלב באירוע יוכתר כהצלחה מסחררת. אחרי שכולם ישבעו ויהיו מרוצים, נוכל לעשות את הצעד הבא: לעלות אל העיר ירושלים לטובת חגיגת בר מצווה בכותל!

ואחרי שכולם שבעים: עולים יחד לירושלים

אנו מאמינים שחלק בלתי נפרד מהחוויה הוא לנסוע יחד אל ירושלים. מובן כי כל אחד יכול לנסוע ברכב הפרטי שלו, אך הניסיון שלנו מלמד אותנו כי הגיבוש שנוצר לאורך הנסיעה, תורם רבות למרקם האירוע. בר מצווה בכותל הוא אירוע נדיר שחוגגים פעם בחיים, מה שאומר שאתם ההורים, גם מאד מתרגשים. לכן, אתם מקבלים מקום של כבוד בתור נוסעים, מבלי שאתם צריכים להטריד את עצמכם ולתהות איך תנהגו לירושלים בהתרגשות שכזו. 

במרכז האירוע: הילד החוגג את בר המצווה

חגיגת בר מצווה בכותל מאופיינת בדבר אחד עיקרי: הילד שלכם! אנו שמים את הילד שלכם במרכז, ומעניקים לו תשומת לב אדירה ומפרגנת לאורך כל האירוע. אנו נעודד את ילדכם עם קריאת הדרשה והברכות, עם הצגת המצגת שתכינו לו ובכל רגע אחר לאורך האירוע. כשחוגגים בר מצווה בכותל – חוגגים אירוע מרגש ובלתי נשכח!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css