אודות רפאל הפקת בר מצווה בכותל

רפאל הפקת בר מצווה בכותל וקיסריה

ליאור נולד בחולון להורים דתיים מסורתיים. עוד מגיל קטן מאוד בלט בכישרונו המיוחד לשמח אנשים בכל הזדמנות שרק היתה לו. ליאור למד והתחנך בבית הספר על שם זבולון המר שבבת ים, שם שר בטקסים והופעות של בית הספר. לעיתים אף היה נשלח לייצג את בית ספר בטקסים חיצוניים, עד שזכה לכינוי בקרב המורים - התלמיד המזמר.
במקביל, לאחר זיהוי של הכישרון ע"י האנשים שסביבו, הלך ללמוד חזנות, שירה ואף היה קורא בתורה בבית הכנסת "אהבה ואחווה" בעיר חולון.
בתקופת בגרותו הדריך ליאור בתנועת הנוער בני עקיבא בבת ים כשלוש שנים, שם קנה כושר מנהיגותי שמלווה אותו עד היום ואף למד להתחבב על ילדים ולהוות בעבורם דוגמא אישית.
בהגיעו לגיל 18 החל ללמוד במכללת אורות יעקוב שברחובות שם שילב לימוד על מסורת ישראל ולימוד נרחב על ארץ ישראל עם תואר ראשון בחינוך. תוך כדי לימודיו חנך ליאור ילדים עם בעיות קשב וריכוז ואף סייע להם בפרויקט "פרח" לאחר סיום לימודיו התגייס ליאור לצבא הגנה לישראל שם שירת בחטיבת גבעתי, גם שם בלט בתכונות הנהגתו ואהבתו לארץ ישראל, ואף זכה להערכה רבה ממפקדיו בשל כך.

כל אירוע עם ליאור- הוא חוויה!

«זה לקחת כל אירוע, ולקחת אותו למקום הכי חם ואמיתי...»

עוד מצעירותו (גיל 17 בלבד!!) עסק ליאור בהפקת אירועי בר מצווה ובת מצווה בכותל ואף שר שימח והרקיד באירועי ערב שונים, כאשר לאורך כל הדרך השליחות שמובילה את ליאור היא לשמח את לקוחותיו במהלך האירוע, תוך לקיחת אחריות מלאה על כל הפרטים הלוגיסטיים והטכניים של יום בר המצווה ובת המצווה מתחילתו ועד סופו

להזמנת אירוע לחצו>

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 09:00-18:00

טלפון : 077-9967102
דוא"ל: [email protected]

כתובת:
אליעזר הופיין 56 חולון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
רפאל הפקות

טלפון : 077-9967102

מייל: [email protected]

אליעזר הופיין 56 חולון
/home/avrahamt/domains/barmitzvah-kotel.co.il/public_html/public/css/layout.css